Pirmdien siltākais ūdens Rīgas peldvietās ir Bābelīša ezerā un Ķīpsalā

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Cilvēki atpūšas Ķīpsalas pludmalē.
Cilvēki atpūšas Ķīpsalas pludmalē. Foto: Paula Čurkste/LETA

25. jūlija rītā siltākais ūdens Rīgas oficiālajās peldvietās ir Bābelīša ezerā un Ķīpsalā - tur ūdens iesilis līdz +22 grādiem.

Lucavsalā un Ķīšezerā ūdens ir iesilis līdz +21 grādam, bet citās Rīgas ūdenstilpēs ūdens ir nedaudz vēsāks.

Vecāķos, Vakarbuļļos, Rumbulā un Daugavgrīvā ūdens ir iesilis līdz +18 grādiem.

Rīgas pašvaldības policija aicina iedzīvotājus atpūtai pie ūdens izvēlēties kādu no deviņām Rīgas peldvietām, kurās strādā glābēji.

Pamatā kārtības sargi drošību uz ūdens peldvietās uzrauga katru dienu no pulksten 10 līdz 22. Savukārt naktī nepieciešamības gadījumā palīdzību var saņemt sešās glābšanas stacijās (visās, izņemot Ķīpsalu un Daugavgrīvu), tomēr jāņem vērā, ka nakts maiņās peldvietās strādā mazāks glābēju skaits nekā dienā.

Jau ziņots, ka Ķīpsalas peldvieta maija vidū ieguva oficiālas peldvietas statusu. Rīgā tagad ir astoņas oficiālas peldvietas. Rīgā divas oficiālās peldvietas ir Lucavsalā un trīs pie jūras – Vecāķos, Vakarbuļļos un Daugavgrīvā. Tāpat oficiālais statuss ir peldvietām Bābelītī un Daugavā pie Rumbulas. Pagaidām oficiāla statusa nav peldvietai Ķīšezerā, bet arī pie tās darbojas glābšanas stacija. Divās Rīgas pludmalēs – Vecāķos un Vakarbuļļos - arī šogad plīvos Zilais karogs, kas ir apliecinājums starptautiskiem vides standartiem un pašvaldības veikto labiekārtošanas darbu kvalitātei.

Tāpat vēstīts, ka Rīgā, Vecāķu pludmalē, drošību šovasar uzraudzīs ar bezpilota lidaparātu.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais