Bābelīša ezerā ūdens iesilis līdz +23 grādiem

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Atpūtnieki peldvietā Bābelīša ezerā
Atpūtnieki peldvietā Bābelīša ezerā Foto: Lauris Nagliņš / LETA

Rīgā, Bābelīša ezerā 26. jūlija rītā ūdens iesilis līdz +23 grādiem, portālu TVNET informēja pašvaldības pārstāvis Edgars Kalveršs.

Ķīpsalā ūdens ir iesilis līdz +22 grādiem, bet Ķīšezerā, Lucavsalā un Rumbulā ūdens ir iesilis līdz +20 grādiem.

Citās Rīgas ūdenstilpēs ūdens ir vēsāks. Vecāķos, Vakarbuļļos un Daugavgrīvā tas ir iesilis līdz +18 grādiem.

Rīgas pašvaldības policija aicina iedzīvotājus atpūtai pie ūdens izvēlēties kādu no deviņām Rīgas peldvietām, kurās strādā glābēji.

Pamatā kārtības sargi drošību uz ūdens peldvietās uzrauga katru dienu no pulksten 10 līdz 22. Savukārt naktī nepieciešamības gadījumā palīdzību var saņemt sešās glābšanas stacijās (visās, izņemot Ķīpsalu un Daugavgrīvu), tomēr jāņem vērā, ka nakts maiņās peldvietās strādā mazāks glābēju skaits nekā dienā.

Jau ziņots, ka Ķīpsalas peldvieta maija vidū ieguva oficiālas peldvietas statusu. Rīgā tagad ir astoņas oficiālas peldvietas. Rīgā divas oficiālās peldvietas ir Lucavsalā un trīs pie jūras – Vecāķos, Vakarbuļļos un Daugavgrīvā. Tāpat oficiālais statuss ir peldvietām Bābelītī un Daugavā pie Rumbulas. Pagaidām oficiāla statusa nav peldvietai Ķīšezerā, bet arī pie tās darbojas glābšanas stacija. Divās Rīgas pludmalēs – Vecāķos un Vakarbuļļos - arī šogad plīvos Zilais karogs, kas ir apliecinājums starptautiskiem vides standartiem un pašvaldības veikto labiekārtošanas darbu kvalitātei.

Tāpat vēstīts, ka Rīgā, Vecāķu pludmalē, drošību šovasar uzraudzīs ar bezpilota lidaparātu.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais