Tramps paziņo par FIB reidu viņa Floridas rezidencē

LETA/AFP
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: AFP/SCANPIX

Bijušais ASV prezidents Donalds Tramps pirmdien paziņoja, ka viņa rezidencē "Mar-A-Lago" Floridas štatā ir "iebrukuši" Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) aģenti, un nosauca to par "prokuroru amatpārkāpumu".

"Šie ir tumši laiki mūsu nācijai, jo mana skaistā māja "Mar-A-Lago" Palmbīčā, Floridā, pašlaik atrodas aplenkumā, tajā ir iebrukusi un to ieņēmusi liela FIB aģentu grupa," teikts Trampa paziņojumā, kas ievietots viņa sociālajā tīklā "Truth Social".

"Tas ir prokuroru amatpārkāpums, tieslietu sistēmas padarīšana par ieroci, un radikāli kreiso demokrātu uzbrukums, kuri izmisīgi negrib, ka es kandidētu uz prezidenta amatu 2024.gadā," piebilda Tramps.

FIB vēl nav apstiprinājis, ka Trampa rezidencē veikta kratīšana, un nav izteicies par tās mērķi.

Pret Trampu notiek vairākas izmeklēšanas. Viena no šīm izmeklēšanām saistīta ar to, ka viņš pēc sakāves prezidenta vēlēšanās 2020.gadā aizvedis sev līdz uz Floridu vismaz 15 kastes ar valdības dokumentiem.

ASV Tieslietu ministrija izmeklē Trampa piekritēju iebrukumu ASV Kapitolijā 2021.gada 6.janvārī. Džordžijas štatā tiek izmeklēti Trampa mēģinājumi mainīt 2020.gada prezidenta vēlēšanu rezultātus, savukārt Ņujorkā tiek izmeklēta viņa biznesa prakse.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu