Grīziņkalnā agresīvs nepilngadīgais centies nozagt "Wolt" kurjera skrejriteni

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 2
Foto: Pixabay

Rīgā, Grīziņkalnā, aizturēts agresīvs jaunietis, kurš mēģināja nozagt kurjera personīgo elektroskrejriteni, informēja Rīgas pašvaldības policijā.

Trešdienas vakarā Rīgas pašvaldības policija saņēma zvanu no kāda ārvalsts pilsoņa, kurš skaidroja, ka viņam Grīziņkalnā uz ielas izcēlies konflikts ar kādu agresīvi noskaņotu personu.

Ierodoties notikuma vietā, sastaptas abas personas - izsaucējs un pārkāpējs. 16 gadus vecais pārkāpējs bija novilcis kreklu, uzvedās bravūrīgi un provocēja izsaucēju.

Policisti nepilngadīgajam deva rīkojumu apsēsties un palikt uz vietas, taču jaunietis turpināja izrādīt agresiju un centās panākt izsaucēju. Reaģējot uz personas agresiju, kārtības sargi lietoja fizisku spēku, uzlika roku dzelžus un iesēdināja personu operatīvajā transportlīdzeklī.

Izsaucējs skaidroja, ka strādājot par kurjeru uzņēmumā "Wolt" un konflikts izveidojies, kad viņš novietojis savu personīgo elektroskrejriteni pie restorāna, lai saņemtu pasūtījumu, bet nepilngadīgais jauneklis esot paņēmis viņa skrejriteni un devies projām.

Pēc neilga brīža izsaucējs esot panācis pārkāpēju, taču jaunietis pretojās, iesita un centās aizbēgt ar skrejriteni.

Neskatoties uz to, ka jauneklis notikuma vietā bija jau aizturēts, viņš turpināja lamāties ar cieņu aizskarošiem vārdiem, provocēja likumsargus, pretojās un atteicās nosaukt savus personas datus.

Pašvaldības policija pieņēma lēmumu personu nogādāt Valsts policijas iecirknī identitātes noskaidrošanai.

Par amatpersonas likumīgo prasību nepildīšanu un par personas identitātes neatklāšanu sākti administratīvo pārkāpumu procesi.

Savukārt izsaucēju kārtības sargi piedāvāja nogādāt Valsts policijas iecirknī iesnieguma rakstīšanai par zādzību, taču viņš solīja, ka Valsts policijā ieradīšoties vēlāk, kad nebūs jāstrādā.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 2

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu