Sestdienas horoskops: 13. augusts

Sestdienas horoskops: 13. augusts
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Tonio_75/ Shutterstock

Horoskops sestdienai, 13. augustam.

AUNS

Šo brīvo dienu baudīsi no visas sirds - saule, jūra, vējš matos. Vai arī sportisks skrējiens pa meža takām, vai draugu ballīte. Jātver vasara aiz spārna, lai ilgāk tā sirsnīgi romantiskā sajūta.

VĒRSIS

Jāņem ceļasoma un jādodas skatīt eksotiskas zemes, atpūsties pie siltām jūrām, palmu paēnā vai romantiskā pilsētiņā. Vai arī nelielā izbraucienā uz kādu kaimiņzemi izvēdināt galvu.

DVĪŅI

Šodien jābauda dzīve un jādodas uz kādu brīvdabas pasākumu, koncertu, gadatirgu. Kustīga atpūta dos enerģiju darbiem, kas tuvākajā laikā jāpaveic.

VĒZIS

Mājās saimnieciskās aktivitātes un arī pasākumi ar ģimeni. Gribēsi rūpēties un pamācīt, bet dari to ar mēru. Kādam no radiņiem var šķist, ka tu jaucies viņa privātajā dzīvē.

LAUVA

Dodies izbraucienā - apskatīt pilis, muižas un Latvijas skaistās vietas. Ja laiks atļauj, tad vēlams mazs ceļojums uz kādu no kaimiņzemēm.

JAUNAVA

Ja pēdējā laikā attiecībām esi pievērsis maz uzmanības, tad dodies ar mīļoto cilvēku romantiskā izbraucienā. Ja sirds brīva, tad kādā saviesīgā pasākumā iespējama iepazīšanās.

SVARI

Sevis lutināšanas un iepirkšanās diena. Ir īstais brīdis pārskatīt garderobi, izmest vai nodot labdarībai nevajadzīgās lietas un iegādāties ko stilīgu.

SKORPIONS

Daudz pienākumu mājās, taču atrodi laiku arī sev. Vajag doties sēņot, makšķerēt vai sauļoties jūras malā. Šodien jābūt mazliet egoistam, kam savas intereses pirmajā vietā.

STRĒLNIEKS

Privātajā dzīvē parādīsi savu šarmu un iznesību. Simpātiju apliecinājumu un komplimentu netrūks. Iespējami romantiski piedzīvojumi, kas iedvesmo un silda sirdi.

MEŽĀZIS

Bērniem vai radiem jāizpalīdz ar padomu, mājās arī krājas dažādi darbi. Kā īstens saimnieks ņemsies organizēt un izrīkot, un beigās par paveikto prieks būs visiem.

ŪDENSVĪRS

Šī diena ļoti piemērota dzīves baudīšanai. Spirdzinošs dzēriens un saulrieta vērošana kopā ar mīļoto cilvēku būs tieši tas, kas vajadzīgs. Daudz pozitīvu emociju.

ZIVIS

Iespējami pavērsieni sirdslietās. Kāds varbūt sastaps savu īsteno "sirdsāķīti", bet kāds atskārtīs, ka līdzās ir vislabākais cilvēks pasaulē. Nav vēlamas dēkas un vienas dienas piedzīvojumi.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu