P, 26.09.2022.

VIDEO ⟩ Ar beisbola nūju pa seju. Meklē "Range Rover" šoferi, kurš iesaistīts konfliktā uz Siguldas šosejas

TVNET Auto
Ar beisbola nūju pa seju. Meklē "Range Rover" šoferi, kurš iesaistīts konfliktā uz Siguldas šosejas
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 14
Foto: Ekrānuzņēmums no "Degpunktā" sižeta

Joprojām policijas meklēšanā ir "Range Rover" vadītājs, kurš aizbēga no notikuma vietas pēc fiziska uzbrukuma citam šoferim, vēsta raidījums "Degpunktā".

Jau ziņots, ka 11. augustā uz Siguldas šosejas notika konflikts, kur pēc vienvirziena joslu nesadalīšanas divi automašīnu vadītāji apstājās ceļmalā un viens otram iesita. "Range Rover" šoferis izvilka beisbola nūju un ar to iegāza otram vīrietim pa seju. Policija ziņo, ka uzbrucējs joprojām nav atrasts un aktīvi tiek meklēts.

Par ceļu satiksmes negadījuma faktu Valsts policija sākusi administratīvā pārkāpuma procesu un skaidro automašīnas vadītāja identitāti. Par iespējamu miesas bojājumu nodarīšanu sākts administratīvā pārkāpuma process un cietušajam nozīmētas ekspertīzes.

Ar raidījumu sazinājās kāds aculiecinieks, kurš īsi pirms kautiņa izcelšanās redzēja visu, kas notika uz šosejas. Viņš uzskata, ka "Range Rover" speciāli gāja uz konfliktu.

Ja esat redzējuši video redzamā strīda pirmsākumu, proti, "Range Rover" un "Renault" vadītāju savstarpējo manevrēšanu starp joslām, zvaniet inspektoram, kurš šo lietu izmeklē, pa tālruņa numuru 67086687. Konflikts notika ap diviem dienā 10. augustā aptuveni trīs kilometrus pirms apvedceļa viadukta, braucot Rīgas virzienā.

Video: "Degpunktā" sižets

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu