VIDEO ⟩ "Uzlika bez brīdinājuma!" Iedzīvotāji sūdzas par pēkšņu ceļa zīmju izvietošanu Āgenskalnā

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 7
Foto: Ekrānuzņēmums no "Bez Tabu" sižeta

Ne Baldones ielas apkaimē, ne pastkastēs netika izplatīti brīdinājumi par gaidāmiem ierobežojumiem. Iedzīvotāji tika nostādīti fakta priekšā, ka nu iecienīta stāvvieta ielas malā tiek likvidēta, ziņo raidījums "Bez tabu".

Kristīne apkaimē ciemojas, un laimīgas sagadīšanās dēļ viņai izdevies izvairīties no soda kvīts saņemšanas. Braucot ikdienas darīšanās, viņa pamanīja būvnieku rosību. Vēlāk izrādījies, ka ielā uzstādīta ceļa zīme, kas liedz stāvēšanai novietot automašīnas.

Atgriežoties Baldones ielā, Kristīne konstatējusi, ka pie daudzu spēkratu vējstikliem piestiprināti paziņojumi par pārkāpumu. Autovadītājiem piemērots 40 eiro liels naudas sods par spēkratu atstāšanu neatļautā vietā.

Drosmīgākie iedzīvotāji esot zvanījuši Satiksmes departamenta darbiniekiem, taču dzirdīgas ausis nav atraduši. Pašvaldības policijā norāda, ka uz Baldones ielu devušies pēc izsaukuma saņemšanas.

Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis norādīja: "Notikuma vietā redzējām, ka ir attiecīga ceļazīme, tādēļ arī sodi tika piemēroti. Ne visās situācijās mums ir informācija, kurā brīdī kura ceļazīme uzstādīta. Arī šajā gadījumā mēs nezinājām, vai ceļazīme šajā vietā ir nedēļu, gadu vai vairāk. Ja saņemsim iesniegumus par soda atcelšanu, sazināsimies ar Satiksmes departamentu, noskaidrojot, kad tieši ceļazīme uzstādīta."

Iedzīvotājiem turpmāk nu būs vēl grūtāk atrast brīvas stāvvietas apkaimē.

Video: "Bez tabu" sižets

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 7

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu