"Rīgas satiksme" vienkāršos sodu sistēmu par braukšanu bez biļetes sabiedriskajā transportā

TVNET/LETA
"Rīgas satiksme" vienkāršos sodu sistēmu par braukšanu bez biļetes sabiedriskajā transportā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Evija Trifanova/LETA

Lai padarītu vienkāršāku un pasažierim vieglāk saprotamus sodu apmaksas apmērus par braukšanu bez biļetes sabiedriskajā transportā, no 1.oktobra "Rīgas satiksme" mainīs līgumsodu sistēmu par sabiedriskā transporta izmantošanu bez derīgas biļetes, informēja uzņēmumā.

Līdz ar to no oktobra, ja pasažierim nebūs iegādāta braukšanas biļete un līgumsods tiks samaksāts uz vietas - tā apmērs būs 15 eiro līdzšinējo 20 eiro vietā.

Ja pasažierim nebūs iegādāta braukšanas biļete, bet līgumsoda samaksai tiks izrakstīs rēķins - līgumsoda apmērs būs 30 eiro līdzšinējo 30 līdz 50 eiro vietā.

Ja pasažieris sabiedriskajā transportā nebūs piereģistrējis biļeti, piemēram, jau uzsāktu mēnešbiļeti, taču līgumsods tiek samaksāts uz vietas - līgumsoda apmērs būs 3 eiro. Šādā pašā situācijā ja līgumsoda samaksai tiks izrakstīs rēķins - līgumsoda apmērs būs 5 eiro līdzšinējo 5 līdz 30 eiro vietā.

"Rīgas satiksme" ir Rīgas pašvaldībai pilnībā piederošs uzņēmums. Saskaņā ar "Firmas.lv" pieejamo informāciju, tas 2021.gadā strādājis ar 161,12 miljonu eiro apgrozījumu un 3,05 miljonu eiro peļņu.

Savukārt šogad pirmajā pusgadā uzņēmuma bija 80,969 miljoni eiro, kas ir par 6,1% vairāk nekā attiecīgajā periodā pērn, bet kompānijas peļņa pieauga vairākas reizes un sasniedza 1,945 miljonus eiro.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu