Sv, 27.11.2022.

VIDEO ⟩ Eksporta ielas piromāns turpina uzdarboties. Iedzīvotāji dzīvo bailēs par savu auto likteni

TVNET Auto
Eksporta ielas piromāns turpina uzdarboties. Iedzīvotāji dzīvo bailēs par savu auto likteni
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: ShaduraViktor/Shutterstock

Nav pagājis ilgs laiks, kā Eksporta ielas piromāns ir atgriezies savā ierindā. Šoreiz par upuri izvēlēta "Volvo" markas automašīna, kura stāvēšanai bija novietota pavisam jaunā vietā, kur dedzinātājs vēl nebija uzdarbojies. Pēc šā gadījuma iedzīvotāji sāk dzīvot bailēs par savām mašīnām un ir gatavi paši risināt problēmu, vēsta raidījums "Degpunktā".

Trešdienas, 21. septembra, rītā, dodoties pie savas automašīnas, lai parādītu to potenciālajam pircējam, kāds Eksporta ielas iedzīvotājs nespēja noticēt skatam, kas pavērās viņa acu priekšā – Klusā centra automašīnu dedzinātājs pēc nedēļu garas "pauzes" ir atgriezies, lai liktu atkal par sevi runāt un auto īpašniekiem baidīties.

Satraukti ir ne tikai automašīnu īpašnieki, bet arī pārējie Eksporta ielas un apkārtnes iedzīvotāji, kuri ir dzirdējuši par bēdīgi slaveno piromānu. Cilvēki baidās, ka dedzināšana varētu kļūt masveidīga.

Vietējie iedzīvotāji norāda uz faktu, ka piromāns pamatā uzdarbojas tieši ap plkst. 3, kad energoresursu taupības nolūkos laternu gaismas vairs nav tik spožas. Tāpat iedzīvotāji viens otru rosina iesaistīties, lai censtos pašu spēkiem apkarot problēmu.

Valsts policijā par visiem ļaunprātīgās dedzināšanas gadījumiem Eksporta ielā ir uzsākti kriminālprocesi. Šobrīd tiekot skaidrots, vai gadījumi varētu būt saistīti, un iedzīvotājus lūdz palīdzēt ar informāciju.

Video: "Degpunktā" sižets

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu