Latvijā prezentē jauno "Alfa Romeo Tonale"

TVNET Auto
Latvijā prezentē jauno "Alfa Romeo Tonale"
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Publicitātes foto

"Autobrova Motors" Atvērto Durvju dienas pasākumā vairāk nekā 300 apmeklētājiem tika prezentēts jaunais "Alfa Romeo Tonale". Šis ir zīmola pirmais krosovers ar hibrīddzinēju, kas iemieso "Alfa Romeo" metamorfozi. Kā norāda rūpnīcas pārstāvji, jaunais modelis ir izstrādāts, lai nodotu patiesu autentisku hibrīdauto vadīšanas pieredzi.

Kā informē "Autobrava" pārstāvji Latvijā, "Tonale" būs pieejams ar 130 ZS 1,5 litru hibrīddzinēju Super un Ti apdares pakotnē vai 160 ZS 1,5 litru hibrīddzinēju Ti un Veloce apdares pakotnē.

Pasažieru komfortu nodrošinās divu zonu gaisa automātiskā klimata kontrole, mājīgs apgaismojums, inovatīva informācijas sistēma, ventilējami un apsildāmi priekšējie sēdekļi, 14 skaļruņu "Harman Kardon" audio sistēma un bezvadu telefona uzlādes stacija.

Tāpat "Tonale" ir viens no retajiem modeļiem savā klasē, kas aprīkots ar daļēji autonomu parkošanās sistēmu, kas ļauj ērti pārredzēt un novērtēt apkārtni gan izbraucot, gan iebraucot stāvvietā. Ražotājs piebilst, ka jaunais "Tonale" būs piemērots tiem autovadītājiem, kuri novērtē automašīnas vieglumu, komfortu un izsmalcināto dizainu.

Kā norāda "Autobrava Motors" pārstāvji, "Tonale" iespējams izvēlēties no divām dažādām modifikācijām: 130 ZS un 160 ZS. Versijas ir aprīkotas ar 1,5 litru benzīna dzinējiem ar mainīgas ģeometrijas turbīnu un 48 voltu akumulatoriem. "Hybrid Tonale" ar 160 Z/S hibrīddzinēju paātrinājumu līdz 100 km/h sasniedz tikai 8,8 sekundēs, un tā maksimālais ātrums ir 210 km/h. Savukārt izvēloties spēkratu ar 130 Z/S hibrīddzinēju, vadītājam vajadzēs vien 9,6 sekundes, lai ar šo auto sasniegtu 100 km/h.

Foto: Latvijā prezentē jauno "Alfa Romeo Tonale"

Pārdomāts svara sadalījums un šajā segmentā precīzākā stūres vadība nodrošina perfektu "Tonale" dinamiku uz ceļa. Tas ir arī vienīgais modelis šajā segmentā, kas aprīkots ar integrēto bremžu sistēmu (IBS) un alumīnija pārnesumu pārslēgšanas svirām, kas uzstādītas uz stūres statņa. Nevainojamu bremzēšanu nodrošina 4 cilindru "Brembo" bremžu suporti un pašventilējošie diski.

Standarta komplektācijā ir pilnīgi jauna integrēta informācijas un izklaides sistēma, kas piedāvā saturu, funkcionalitāti, jaunākos pakalpojumus un 4G savienojumu ar bezvadu (OTA) atjauninājumiem, izmantojot pielāgojamo "Android" operētājsistēmu. Sistēma sastāv no pilnībā digitāla 12,3 collu vadītāja instrumentu paneļa un 10,25 collu multivides ekrāna.

"Tonale" ir visu laiku tehnoloģiskākais "Alfa Romeo". Tas ir pirmais transportlīdzeklis, kas jebkad ir aprīkots ar NFT digitālo sertifikātu. Tehnoloģija ir balstīta uz "blockchain kartes" koncepciju kas ir konfidenciāls un nemodificēts digitālais reģistrs, kurā tiek reģistrēta katra transportlīdzekļa galvenā informācija. Šī lietošanai gatavā, ilgtspējīgā un atšķirīgā funkcija uzsver "Alfa Romeo" novitāti.

Pamatojoties uz klienta izvēli, NFT ģenerē sertifikātu, kurā tiek reģistrēti dati par transportlīdzekļa kalpošanas laiku. Šo sertifikātu var izmantot, lai pārliecinātos, ka transportlīdzeklis ir labi uzturēts un tādējādi reprezentē tā patieso vērtību.

"Tonale" ir pirmais solis "no 0 līdz 0" procesā. Modelis ir "Alfa Romeo" lielākais virzītājs pretim mērķim – no 0% elektrisko automobiļu līdz 0% emisiju piecu gadu laikā.

Ierobežotā izlaiduma "Tonale Edizione Speciale" versija ar abām dzinēju versijām un ievērojamo tehnoloģisko aprīkojumu, kam piemīt "Alfa Romeo" ļoti raksturīgais sportiskums, jau ir pieejams apskatei un testēšanai salonos.

"Alfa Romeo Tonale" cena Latvijā ir, sākot no 34990 eiro (Superversijas bāzes modelis).

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu