Krievija ierobežo piekļuvi robežai ar Gruziju

TVNET/LETA
Krievija ierobežo piekļuvi robežai ar Gruziju
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Krievijas-Gruzijas robeža.
Krievijas-Gruzijas robeža. Foto: VANO SHLAMOV

Varasiestādes Krievijas Ziemeļosetijas reģionā, kas robežojas ar Gruziju, noteikušas ierobežojumus automašīnu iebraukšanai no citiem Krievijas reģioniem, lēmumu pieņemot pēc tam, kad desmiti tūkstoši cilvēku caur reģionu pametuši Krieviju, bēgot no valstī izsludinātās mobilizācijas.

Ziemeļosetijas līderis Sergejs Meņailo ziņapmaiņas platformā "Telegram" pavēstīja, ka izsludinājis reģionā augstu trauksmes līmeni un licis ierobežot automašīnu iebraukšanu reģionā.

Pasažieru automašīnu iebraukšanai Ziemeļosetijā tiek noteikti ierobežojumi, pavēstīja Meņailo. Tie neattieksies vienīgi uz Ziemeļosetijas, Gruzijas, kā arī arī Krievijas okupētā Gruzijas Dienvidosetijas reģiona automašīnām.

Uz autoceļa pie Verhņijlarsas robežpunkta šobrīd izveidojusies vairāku tūkstošu automašīnu rinda ar krieviem, kas grib pamest valsti.

Ziemeļosetijas ierobežojumi izsludināti laikā, kad pieaug bažas par iespējamo Krievijas robežas slēgšanu. Vienlaikus medijos parādās ziņas par gadījumiem, kad Krievijas robežsargi jau lieguši no valsts izbraukt vīriešiem.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu