S, 26.11.2022.

Prokuratūra nodevusi tiesai krimināllietu pret vīrieti, kurš vairākkārt izvarojis savu meitu

TVNET/LETA
Prokuratūra nodevusi tiesai krimināllietu pret vīrieti, kurš vairākkārt izvarojis savu meitu
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Rotaļlietas; ilustratīvs foto.
Rotaļlietas; ilustratīvs foto. Foto: Evija Trifanova/LETA

Prokuratūra nodevusi Rīgas rajona tiesai krimināllietu pret vīrieti par savas mazgadīgās meitas izvarošanu, informēja prokuratūrā.

Pierīgas prokuratūras tiesai nosūtīja krimināllietu, kurā pie kriminālatbildības saukts kāds vīrietis par savas meitas, kura nav sasniegusi sešpadsmit gadu vecumu, izvarošanu, seksuālu vardarbību pret viņu, pavešanu netiklībā un pornogrāfiska rakstura materiālu glabāšanu.

Saskaņā ar apsūdzību vīrietis, izmantojot brīžus, kad palika divatā ar savu mazgadīgo meitu, nolūkā apmierināt savu dzimumtieksmi, kā arī izmantojot mazgadīgās bezpalīdzības stāvokli un uzticību viņam kā tēvam, izvaroja viņu.

Šādas darbības no apsūdzētā puses ar cietušo tika veiktas vairākkārtīgi. Tāpat apsūdzētais vismaz trīs reizes izdarīja anālu aktu ar cietušo. Apsūdzētā prettiesisko darbību rezultātā tika apdraudēta cietušās dzimumneaizskaramība, tikumība un normāla fiziskā un garīgā attīstība.

Apsūdzētais savai meitai arī pieprasīja sūtīt savas fotogrāfijas un video ar seksuāla rakstura darbībām. Lai meiteni iedrošinātu un pamudinātu to darīt, apsūdzētais apmaiņā pret pieprasīto video materiālu piesolīja materiālus labumus, bet atteikšanās gadījumā liedza viņai lietot mobilo telefonu. Iesūtītās fotogrāfijas un video viņš glabāja savā datorā.

Apsūdzētajam piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu