T, 30.11.2022.

ISW: Ukraiņi Limanu ieņems 72 stundu laikā

LETA/UKRAINSKA PRAVDA
ISW: Ukraiņi Limanu ieņems 72 stundu laikā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 8
Foto: AFP/SCANPIX

Ukrainas armija tuvāko 72 stundu laikā, domājams, pilnībā aplenks vai ieņems Limanu, sestdienas rītā atzinis ASV Kara pētniecības institūts (ISW).

Atraucoties uz Doneckas apgabala krievu okupācijas iestāžu amatpersonām un uz krievu kara korespondentiem, ISW savā ikdienas apskatā par situāciju Ukrainas frontē norāda, ka krievi joprojām kontrolē Limanu, taču atkāpušies no savām pozīcijām Drobiševē un Jampiļā, kuras atbrīvošanu apstiprinājis arī Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.

Tomēr krievu avoti apgalvo, ka iebrucēji joprojām kontrolē vienu no ceļiem, kas Limanu savieno ar Torski, lai gan ukraiņi Stavku rajonā pārrāvuši šoseju Drobiševe-Torske.

Krievu avoti arī norāda uz ukraiņu izlūkvienību pieaugošo aktivitāti uz ceļa Svatove-Torske, kas atrodas uz ziemeļaustrumiem no Limanas.

Ģeolokācijas kadros redzams, ka ukraiņu artilērija apšauda atejošās krievu vienības Torskes rajonā, vēsta ISW.

Piektdien Ukrainas armija turpināja apšaudīt ar krievu militāros objektus okupētajā Luhanskas apgabalā.

Ģeolokācijas kadros redzami postījumi, kurus ukraiņu augstas mobilitātes artilērijas raķešu sistēmas HIMARS nodarījušas Starobiļskas televīzijas tornim un radio retranslatoram, kā arī Alčevskas asfalta rūpnīcai, kurā izvietots krievu karaspēks.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu