VIDEO ⟩ Kāpēc latvieši ir starp labākajiem autosporta sacensību rīkošanā pasaulē?

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 4
Foto: Ātruma cilts

Šoreiz raidījuma "Ātruma cilts" sērijā viesojas Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) ģenerālsekretāre Linda Medne, kura ieņem arī FIA starptautiskās tiesneses amatu.

Linda Medne darbu LAF sāka 2006. gadā kā sekretāre, un viņa Paulam Timrotam neslēpj, ka sākumā šo amatu nemaz nevēlējās ieņemt. Tomēr tā izrādījās īstā vieta, un pēc pieciem gadiem Lindai tika piedāvāts federācijas ģenerālsekretāres amats. Viņas pienākumi ir federācijas ikdienas darba nodrošināšana, sporta komisiju darba organizēšana, kā arī ārlietas – dalība Starptautiskās automobiļu federācijas (FIA) konferencēs un citos pasākumos. Dalība visās autosporta sacensībās nav obligāta, bet Linda atzīst, ka vasarās līdz Jūrmalai reti sanāk tikt, jo visas nedēļas nogales lielākoties paiet trasēs.

Tāpat arī Linda ir FIA starptautiskā tiesnese, kas nozīmē, ka viņas darbs ietekmē sportistu likteņus arī citās valstīs. Piemēram, pērn viņas piešķirtais sods Pasaules rallijkrosa čempionāta pēdējā posmā Nirburgringā vienam no braucējiem maksāja čempiona titulu.

LAF ģenerālsekretāre ir pārliecināta, ka Latvijas sacensību rīkotāji ir sasnieguši pasaules līmeni, tiesneši darbojas saskaņoti un zina, ko dara. Tāpat arī svarīga ir attieksme, komandas darbs un nebremzēšana no funkcionāru puses, ļaujot dedzīgiem sacensību rīkotājiem darboties.

Kāda ir citu valstu kolēģu attieksme pret sievieti šādā amatā un kā tiesnese iejūtas skatītāju lomā, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā.

Šajā "Ātruma cilts" sezonā Pauls Timrots un raidījuma komanda turpina meklēt ātrumu, piedzīvojumus un interesantus sarunu biedrus. "Ātruma cilts" katru ceturtdienu skatāma arī LMT Viedtelevīzijā un internetā. Skatītāji aicināti piedalīties "Twitter" sarunās ar tēmturi #ĀtrumaCilts.

Raksts tapis sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 4

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu