No 17. oktobra darbdienās 38 vilcienu reisiem biļetes būs par 20% lētākas

TVNET
No 17. oktobra darbdienās 38 vilcienu reisiem biļetes būs par 20% lētākas
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Zane Bitere / LETA

No 2022. gada 17. oktobra līdz 2023. gada 14. aprīlim darbdienās 38 dienas vidus reisiem biļetes vienam braucienam būs par 20% lētākas. Tā pasažieri tiek mudināti izvēlēties braukt ar vilcieniem laikā, kad ir mazāka pasažieru plūsma.

20% atlaide tiks piemērota gan vilciena biļešu tirdzniecības kasēs, gan “Pasažieru vilciena” tīmekļvietnē un mobilajā lietotnē, gan vilcienā pie konduktora kontroliera iegādātai biļetei. Īpaši izdevīgi ir iegādāties e-biļeti “Pasažieru vilciena” mobilajā lietotnē vai tīmekļvietnē, jo tai tiek piešķirta vēl 5 vai 10% liela atlaide, kas tiek piemērota visām elektroniski iegādājamām biļetēm.

Dienas vidus 20% atlaide biļetēm vienam braucienam tiek piemērota:

· 7 vilcieniem maršrutā Rīga-Skulte-Rīga;

· 8 vilcieniem maršrutā Rīga-Aizkraukle-Rīga;

· 10 vilcieniem maršrutā Rīga-Jelgava-Rīga;

· 13 vilcieniem maršrutā Rīga-Tukums-Rīga.

Vilcienu kustības sarakstos pie biļešu kasēm un pieturvietu informatīvajos stendos reisi, kuriem ir piemērota atlaide, atzīmēti ar zaļu krāsu. Arī “Pasažieru vilciena” tīmekļvietnē un mobilajā lietotnē šie reisi ir atzīmēti ar 20% atlaides zīmi, un, iegādājoties e-biļeti, konkrētā maršruta cena jau būs norādīta ar 20% atlaidi, kā arī ar papildus piemērojamo 5% vai 10% atlaidi par biļetes iegādi elektroniski.

Gadījumā, ja pasažieris ir nopircis biļeti ar 20% atlaidi un tomēr nolemj doties reisā, kuram šī atlaide nav piemērota, var veikt piemaksu kasē vai vilcienā pie konduktora kontroliera. Jāņem vērā, ka, iekāpjot vilcienā pieturā, kurā ir atvērta biļešu kase, par biļetes iegādi pie konduktora kontroliera būs jāpiemaksā 0,50 eiro.

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir lielākais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus pa dzelzceļu Latvijas teritorijā. AS “Pasažieru vilciens” ir patstāvīgs valsts īpašumā esošs uzņēmums. 2021. gadā uzņēmums pārvadāja vairāk nekā 11 miljonus pasažieru, 98,9% reisu izpildot precīzi pēc vilcienu kursēšanas grafika.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu