O, 28.03.2023.

Medvedevu sanikno iespēja, ka Izraēla varētu sākt piegādāt ieročus Ukrainai

TVNET/Politico
Medvedevu sanikno iespēja, ka Izraēla varētu sākt piegādāt ieročus Ukrainai
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 30
Krievijas eksprezidents Dmitrijs Medvedevs
Krievijas eksprezidents Dmitrijs Medvedevs Foto: AP/Scanpix

Krievijas eksprezidents Dmitrijs Medvedevs savā "Telegram" kontā piedraudējis Izraēlai, ka ieroču piegādes Ukrainai pilnībā izpostīs Izraēlas un Krievijas savstarpējās attiecības.

Izraēlas diasporas ministrs Nahmans Šajs svētdien aicināja Izraēlas valdību sākt militārās palīdzības piegādes Ukrainai, ko valsts līdz šim vēl nav darījusi.

"Šorīt parādījušās ziņas, ka Irāna piegādā Krievijai ballistiskās raķetes. Vairs nav nekādu šaubu par to, kurā pusē Izraēlai jābūt šajā asiņainajā konfliktā. Pienācis laiks arī Ukrainai saņemt militāro palīdzību, tāpat kā tā to saņem no ASV un NATO valstīm," rakstīja Šajs.

Medvedevs, kurš šobrīd ir Krievijas Drošības padomes priekšsēdētāja vietnieks, pirmdien publicēja dusmīgu ziņojumu: "Izraēla laikam sataisījusies piegādāt ieročus Kijivas režīmam. Ļoti neapdomīgs solis. Tas izpostīs visas starpvaldību attiecības mūsu valstu starpā."

Irāna Krievijai piegādā raķetes un dronus, kurus Krievijas okupācijas karaspēks izmanto uzbrukumos Ukrainai. Šajos uzbrukumos cietis Kijivas centrs un civilie objekti, bijuši cilvēku upuri.

Līdz šim Izraēla izrādījusi Ukrainai diplomātisku atbalstu un sūtījusi humāno palīdzību, taču ne ieročus.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu