VIDEO ⟩ Ciemos pie Latvijas mopēdu pasaules lielākās autoritātes

TVNET Auto
Ciemos pie Latvijas mopēdu pasaules lielākās autoritātes
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ātruma cilts

Portāls TVNET sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma "Ātruma cilts" sēriju. Šoreiz Paula Timrota ceļš aizvedis uz motosporta galvaspilsētu Api viesos pie Ilgoņa Karro, Latvijas mopēdu pasaules lielākās autoritātes.

Kā benzīngalvām zināms, ne tikai Ilgonis, bet arī viņa brālis Ainārs un brāļadēls Matīss Karro ir metušies uz močiem. Kā izrādās, Karro ciltij motosports ir no tēva un vectēva, skolas direktora, kurš savulaik braucis gonkās. Pats Ilgonis pirmajās sacensībās startējis 1970. gadā Vaidavas kausā un motosportā sasniedzis devīto vietu republikas līmenī.

Ilgonis Karro ir viens no tiem, kurš atbildīgs par zelta mopēdu kustības atjaunošanu 21. gadsimtā, un palīdz nostalģijas dzītajiem reanimēt vēsturiskos spēkratus. Ilgonis ar Paulu analizē padomju laika motobūves stulbumu un nepareizības, kas šos mopēdus padarīja par absolūti neuzticamiem braucamrīkiem.

Ar Ilgoņa gādību ne viens vien vēsturiskais mopēds ticis pie piecas, sešas reizes jaudīgākiem apgriezieniem par rūpnīcas noteiktajiem 2500. Un Ilgonis var droši apgalvot, ka viņa taisītie mopēdi var diennakti nobraukt sporta režīmā, nepieciešams tikai nomainīt riepas.

Kādu vēsturisku spēkratu Pauls Timrots būs atvedis pie Ilgoņa uz atdzīvināšanu pēc četru gadu dīkstāves, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā.

Šajā "Ātruma cilts" sezonā Pauls Timrots un raidījuma komanda turpina meklēt ātrumu, piedzīvojumus un interesantus sarunu biedrus. "Ātruma cilts" katru ceturtdienu skatāma arī LMT Viedtelevīzijā un internetā. Skatītāji aicināti piedalīties "Twitter" sarunās ar tēmturi #ĀtrumaCilts.

Raksts tapis sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju

Video: "Ātruma cilts" sižets

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu