Pk, 22.09.2023.

Tests: Elektroauto un hibrīdauto salīdzinājums, kā arī cilvēku pieredze ar tiem

Aizpildi testu un tiec pie vērtīgas balvas!
TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 2
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: guteksk7/Shutterstock

Portāls TVNET, sadarbojoties ar "Luminor", pavisam nesen veica rakstu sēriju "Solis tuvāk zaļākai nākotnei" par elektroauto un hibrīdauto salīdzinājumu, kā arī cilvēku pieredzi ar "Tesla" spēkratiem. Piedāvājam aizpildīt testu un tikt pie vērtīgas balvas no "Luminor".

Vienā no rakstiem aplūkojām, kādas ir galvenās atšķirības starp hibrīdauto un elektroauto. Tāpat aplūkojām, kādi katram no auto ir trūkumi un priekšrocības. Vairāk informācijas meklē rakstā:

Tāpat projekta ietvaros sazinājāmies ar "TikTok" zvaigzni Raiti Čerņavski, kurš plašāk pazīstams ar vārdu Raiders Raitis. Viņš dalījās savā pieredzē - ko nozīmē ikdienā pārvietošanās ar "Tesla" spēkratu. Vairāk informācijas meklē rakstā:

Savukārt Edijs Bērziņš, kurš plašāk pazīstams caur "YouTube" kanālu "Ceļo ar Ediju", portālam TVNET pastāstīja par aktualitātēm, kas ir aktuālas tiem, kuri šobrīd vēl tikai apsver elektroauto iegādi. Turklāt Edijs gada laikā ar "Tesla" spēkratu apceļojis vairāk nekā 10 valstis. Vairāk info meklē rakstā:

Piedāvājam aizpildīt testu un tikt pie vērtīgas balvas no "Luminor" - "Tesla" brauciena dāvanu kartes no "Beast" 150 eiro vērtībā. Viss, kas tev ir jādara, ir jāizlasa augstāk minētie raksti un jāaizpilda tests!

***

Konkurss ir noslēdzies!

Paldies visiem dalībniekiem. 

Veiksminieks, kurš tiks pie balvas no "Luminor" - "Tesla" brauciena dāvanu kartes no "Beast" 150 eiro vērtībā, ir uldis***@inbox.lv. 

Ar uzvarētāju sazināsimies personīgi.

Ja domā par jaunu auto, pirms tā iegādes iepazīsties ar "Luminor" bankas ekspertu ieteikumiem šeit.

Balvas izloze notiks 25. novembrī.

Raksts tapis sadarbībā ar "Luminor".

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 2

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu