P, 27.03.2023.

VIDEO ⟩ "Es viņam ierādīju vietu!" Igauņu politiķis uzbrauc velosipēdistam, kurš uzbruka viņa auto

TVNET Auto
"Es viņam ierādīju vietu!" Igauņu politiķis uzbrauc velosipēdistam, kurš uzbruka viņa auto
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 5
Igaunijas politiķa un velosipēdista incidents.
Igaunijas politiķa un velosipēdista incidents. Foto: Ekrānuzņēmums no video

Tallinas domes Igaunijas Konservatīvā Tautas partijas frakcijas priekšsēdētājs Marts Kallass uz ceļa konfliktējis ar kādu velosipēdistu, vēsta laikraksts "Postimees".

Politiķis video reģistratorā iemūžinātos kadrus publicējis savā "Facebook" lapā un komentējis notikušo: "Tallinas velosipēdistu stratēģija un zaļais pagrieziens savā labākajā izpildījumā. Bez apgaismojuma tumsā, velosipēdistu aktīvists no kaimiņvalsts, centās izraisīt negadījumu."

Pēc video redzamās informācijas incidents noticis 28. oktobrī plkst. 18.31.

Video: Igaunijas politiķa un velosipēdista konflikts

Politiķis vēlāk skaidroja, kāpēc pats pēc tam uztriecies virsū velosipēdistam. "Es viņam ierādīju vietu. Kad viņš man sāka uzbrukt, es centos no viņa atbrīvoties. Esmu šoferis jau 42 gadus un zinu savu auto. Tā bija neliela ārkārtas aizstāvēšanas."

Politiķis stāstīja, ka uz notikuma vietu izsaucis mediķus un policiju. Mediķi apstiprināja, ka velosipēdistam nav konstatētas nekādas traumas. Savukārt policija ir reģistrējusi šo ceļu satiksmes negadījumu.

"Šodien došos pie apdrošinātājiem, jo auto vējstikls ir sadauzīts un tas jāmaina," stāstīja politiķis. Viņš arī norādīja, ka Policijas un robežsardzes pārvalde ir sākusi attiecīgos procesus.

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu