Foto ⟩ Latvijā oficiālā vizītē ieradies Rumānijas prezidents

TVNET/LETA
Latvijā oficiālā vizītē ieradies Rumānijas prezidents
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Valsts prezidents Egils Levits (no labās) un Rumānijas prezidents Klauss Verners Johanniss ierodas uz kopīgo preses konferenci Rīgas pilī.
Valsts prezidents Egils Levits (no labās) un Rumānijas prezidents Klauss Verners Johanniss ierodas uz kopīgo preses konferenci Rīgas pilī. Foto: Edijs Pālens/LETA

Atzīmējot Rumānijas un Latvijas diplomātisko attiecību simtgadi, šodien, 23. novembrī, Latvijā oficiālā vizītē ieradies Rumānijas prezidents Klauss Verners Johanniss, informē Valsts prezidenta kancelejas Mediju centra komunikācijas speciāliste Elīna Kresa.

Latvijas Valsts prezidents Egils Levits un Rumānijas prezidents pārrunāja drošības un enerģētikas situāciju Eiropā saistībā ar Krievijas sākto karu Ukrainā, kā arī citus aktuālus jautājumus.

Laukumā pie Rīgas pils plkst.14 notika oficiālā Rumānijas prezidenta sagaidīšanas ceremonija, vēlāk notika abu valstu delegāciju sarunas.

Plkst.15.40 pie Brīvības pieminekļa plānota svinīgā ziedu nolikšanas ceremonija, plkst.15.55 tikšanās Saeimā ar parlamenta priekšsēdētāju Edvardu Smiltēnu (AS), bet plkst.16.30 tikšanās Ministru kabinetā ar valdības vadītāju Krišjāni Kariņu (JV).

Vizītes noslēgumā Rumānijas prezidents apmeklēs Latvijas Okupācijas muzeju.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu