C, 30.03.2023.

VIDEO ⟩ "Pilnīga bezdarbība!" Liepājnieks neizpratnē par policijas gauso darbu avārijas izmeklēšanā

TVNET Auto
"Pilnīga bezdarbība!" Liepājnieks neizpratnē par policijas gauso darbu avārijas izmeklēšanā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums no "Bez Tabu" sižeta

Kādā darbadienas vakarā Liepājā, Lāčplēša ielā, notika ceļu satiksmes negadījums, kurā apskādēti trīs transportlīdzekļi. Turklāt cietušo automašīnu īpašnieki norāda, ka vēl joprojām pēc šīs avārijas daudz kas nav zināms, vēsta raidījums "Bez tabu".

Liepājnieks Kristaps, kurš pārstāv viena cietušā transportlīdzekļa īpašnieci, atklāj, ka 30. septembrī ap plkst. 22 kāda "Volvo" šoferis uztriecies ceļa malā novietotai automašīnai "Mercedes". Cenšoties aizbēgt no negadījuma vietas, apskādēts vēl viens stāvēšanai atstāts transportlīdzeklis – "Volkswagen".

Avārijas izraisītājs no negadījuma vietas aizbēga. Tikmēr apskādēto transportlīdzekļu saimnieki sagaidīja policiju un veica nepieciešamās formalitātes. Pēc tam Kristaps kopā ar "Mercedes" saimnieci devās meklēt avārijā iesaistīto "Volvo". Arī likumsargi paveica savu darbu - tobrīd pie tā paša šķietami pamestā auto jau atradās likumsargu ekipāža, veicot pārrunas ar divām personām.

Tā vien šķita, ka lieta atrisināta, taču tā nebija. Apdrošinātāji norādot, ka no policijas neesot saņemta absolūti nekāda informācija par avārijas apstākļiem un tās izraisītāju.

Vaslts policija norādīja, ka, sazinoties ar automašīnas īpašnieci, noskaidrots, ka ar automašīnu pārvietojas viņas radinieks. Likumsargi devās noskaidrot notikušo, taču no  vīrieša paskaidrojuma izriet, ka transportlīdzeklis bijis nozagts, par ko automašīnas īpašniece vēlāk uzrakstīja iesniegumu Valsts policijā. Par notikušo sākts kriminālprocess par automašīnas zādzību, turpinās izmeklēšana.

Kristaps gan ir neizpratnē, kāpēc policija vēl joprojām – gandrīz divarpus mēnešus pēc sadursmes – vilcinās ar kādu lēmumu.

Plašāk "Bez tabu" sižetā!

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu