P, 30.01.2023.

VIDEO ⟩ Kā kļūt par "jūtūberi", ja krājumā ir 90. gadu blakusvāģu video

TVNET Auto
Kā kļūt par "jūtūberi", ja krājumā ir 90. gadu blakusvāģu video
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ātruma cilts

Portāls TVNET sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma "Ātruma cilts" sēriju. Tajā Pauls Timrots viesojas pie Tomasa Cīruļa, kurš "Youtube" paaudzi iepazīstina ar deviņdesmito gadu blakusvāģu motokrosa leģendām.

Tomass Cīrulis ir bijis klāt Latvijai nozīmīgos blakusvāģu motokrosa notikumos, iemūžinot Kristera Serģa un Arta Rasmaņa sasniegumus Pasaules čempionātos. Motokross savulaik nav bijis Tomasa interešu lokā – viņam paticis sports, bet pats studējis Latvijas Valsts konservatorijā un strādājis radio reklāmas daļā.

1997. gadā kā radio reportieris braucis uz Pasaules čempionātu blakusvāģu motokrosā, kur latviešu braucēji izcīnīja pirmo titulu. Vēlāk Tomass iegādājies kameru un sācis filmēt, 1998. gadā Serģis un Rasmanis Tomasu aicināja uzņemties darbu ar faniem un kļūt par komandas preses atašeju. Vēlāk sekojis arī darbs sponsoru piesaistīšanā.

Tomass bijis klāt visu Pasaules čempionu titulu iegūšanas brīžos ­– no 1999. gada līdz 2003. gadam braucis uz visām sacensībām. Viņa filmētos sižetus pārraidījis raidījums "Zebra" un tie apraidīti nacionālā līmenī, rādot finišus un uzvaras, avārijas un neparastākos momentus.

Šajos laikos Tomass atradis bēniņos kasti ar divdesmit gadus vecām video kasetēm un tās noskatoties sapratis, ka vēsturiskie kadri varētu būt interesanti gan pašiem braucējiem, gan nākamajām paaudzēm. Tā tapis viņa Youtube kanāls, kur skatītāji no visas pasaules sajūsminās par blakusvāģu motokrosu.

Kā Tomass spēja iziet no komforta zonas nezināmā profesijā un sadzīvot ar sportistu nesaskaņām, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā.

Šajā "Ātruma cilts" sezonā Pauls Timrots un raidījuma komanda turpina meklēt ātrumu, piedzīvojumus un interesantus sarunu biedrus. "Ātruma cilts" katru ceturtdienu skatāma arī LMT Viedtelevīzijā un internetā. Skatītāji aicināti piedalīties "Twitter" sarunās ar tēmturi #ĀtrumaCilts.

Raksts tapis sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju.

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu