Sv, 29.01.2023.

Astoņu stundu laikā reģistrēti teju 70 ceļu satiksmes negadījumi. Ir arī vairāki cietušie

Papildināts
TVNET Auto
Astoņu stundu laikā reģistrēti teju 70 ceļu satiksmes negadījumi. Ir arī vairāki cietušie
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Spēcīgs sniegputenis Rīgā
Spēcīgs sniegputenis Rīgā Foto: Jānis Škapars/TVNET

Valsts policijas (VP) apkopotā informācija liecina, ka šodien, 12. decembrī, līdz pēcpusdienai ir reģistrēti seši ceļu satiksmes negadījumi, kuros ir arī cietušie. 

No plkst.6 līdz šim brīdim valstī reģistrēti 63 avārijas bez cietušajiem un seši negadījumi, kuros cietušas septiņas personas.

Negadījumu skaits ir tāds pats kā ikdienā.

Ja noticis negadījums un tajā nav cietušu personu vai bojāta trešās personas manta, iesaistīti divi auto, kuri var turpināt ceļu, tad šādā gadījumā labāk noformēt saskaņoto paziņojumu.

Saskaņoto paziņojumu var pildīt ja: ceļu satiksmes negadījumā nav cietušie, nav bojāta trešās personas manta un iesaistītie transportlīdzekļi var turpināt ceļu.

Mobilo saskaņoto paziņojumu vari lejuplādēt šeit.

Pēdējā diennaktī visvairāk snidzis Latvijas austrumu novados, kur sniega sega vietām kļuvusi par 10-15 centimetriem biezāka, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Tikmēr Talsu apkārtnē ir kritiski slikti braukšanas apstākļi un autoceļu uzturēšanas darbi šobrīd tur ir maz efektīvi vai ar nulles efektu, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) pārstāvji.

Talsu apkārtnē uz visiem autoceļiem ir kritiski slikti braukšanas apstākļi - ceļi apledo, redzamība ir 40 metru robežās, veidojas aizputinājumi, ceļi var būt neizbraucami. Uzturēšanas darbi patlaban ir maz efektīvi vai arī ar nulles efektu.

LVC aicina izvērtēt nepieciešamību doties ceļā šajā apkārtnē un patlaban atlikt neobligātos braucienus.

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu