Sv, 29.01.2023.

KPMG vadītāja Armīne: ja sieviete kaut ko patiešām grib - viņa var visu!

Egoiste
KPMG vadītāja Armīne: ja sieviete kaut ko patiešām grib - viņa var visu!
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
"Līdere" lektori
"Līdere" lektori Foto: Publicitātes foto

Kāds ir sievietes ceļš līdz līderei, cik tas ir viegls vai grūts un kā vispār top līdere, pieredzes stāstā dalās KPMG vadītāja Armīne Movsisjana, kura atklāj, ka viņas ceļā uz panākumiem būtiska nozīme bijusi mammai un vecmāmiņai.

"Jau kopš bērnības es sapņoju par sasniegumiem. To es iemačījos no savas vecmāmiņas Neļas. Pēc kara, ko viņa pavadīja darba nometnē Francijā viņa izmācījās LU juristos un turpināja darbu kā jurists. Deviņdesmitajos gados viņa nosvinēja savu 60 gadu jubileju un metās attīstīt jaunu Latvijas biznesu, palīdzot ar jurista konsultācijām jaunām firmām, kuras toreiz saucās kooperatīvi. Viņai bija arī stingrs raksturs, ko viņa laiku pa laikam mums arī demonstrēja," lekcijā savu stāstu aizsāk Armīne. 

"Līdere" lektori
"Līdere" lektori Foto: Publicitātes foto

"Es vēlējos līdzināties savai vecmāmiņai un 30 gadus vēlāk tikpat sarežģītus un atbildīgus lēmumus biznesā pieņēmu jau es pati. Jā, arī man emocijas sit pāri, bet pagaidām es iztieku ar zīmuļu un pildspalvu laušanu. Es izaugu kopā ar mammu un vecmammu, tāpēc ģimenē bija pieņemts - sieviete var un dara visu! Tas ir labi, bet tas liek vēlāk aizmirst, ka stiept tavus smagumus var vīrs. Es to bieži aizmirstu, es neesmu pieradusi pie tā," stāsta Armīne. 

"Līdere" lektori
"Līdere" lektori Foto: Publicitātes foto

Vairāk skaties foruma "Līdere" video:

Kamēr gaidām iedvesmas forumu "Līdere 2023",  "Egoiste" piedāvās divas reizes nedēļā no jauna noklausīties pēdējā foruma lektorus.

Vairāk par 2023. gada forumu "Līdere" lasi šeit.

Seko un iedvesmojies!

Foto: "Līdere 2021" 

Foto: "Līdere 2020"

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu