Sv, 29.01.2023.

Daugavpilī kāda tūriste aizturēta par Ziemassvētku dekorāciju bojāšanu

TVNET
Daugavpilī kāda tūriste aizturēta par Ziemassvētku dekorāciju bojāšanu
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 3
Ziemassvētku egle Daugavpilī
Ziemassvētku egle Daugavpilī Foto: TVNET

Svētdienas, 15. janvāra, rītā Daugavpils pilsētas pašvaldības policija aizturēja ārvalstu tūristi, kura norāva un saplēsa pilsētas centrālās Ziemassvētku egles dekoru. Saistībā ar notikušo sākts administratīvais process un persona var tikt piespriests naudas sods no 70-500 eiro, informē pilsētas domes Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Ločmele.

Pašvaldības komunālie dienesti jau iepriekš iedzīvotājus aicināja saudzīgi izturēties pret svētku rotājumiem, jo jau vairākkārt neapdomīgas iedzīvotāju rīcības rezultātā bija bojātas svētku dekorācijas.

Kā ziņots, pirms nedēļas, 15. janvāra rītā, Daugavpils pilsētas videonovērošanas kameru redzeslokā Vienības laukumā nonāca vairāku personu grupa.

Daugavpils pilsētas Pašvaldības policija konstatēja, ka Ziemassvētku eglei ir norauta dekorācija un viena persona no šīs kompānija aktīvi to spārda un galu galā dekorāciju arī saplēš.

Informācija par notiekošo tika nodota tuvākajai Pašvaldības policijas mobilajai patruļgrupai, kura, sadarbībā ar videonovērošanas posteņa darbiniekiem, notvēra vainīgo personu – kādu 1993. gadā dzimušu ārvalstu tūristi.

Daugavpils pilsētas Pašvaldības policija informēja, ka saistībā ar notikušo uzsākts process pēc Administratīvo sodu likuma par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā 11. panta pirmās daļas – Par sabiedriskās kārtības traucēšanu, pārkāpjot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot personas mieru, iestādes, komersanta vai citas institūcijas darbu vai apdraudot savu vai citu personu drošību (sīkais huligānisms).

Par šādu pārkāpumu vainīgajai personai piemēro naudas sodu no 70 līdz 500 eiro.

Daugavpils domes pārstāve informē, ka pilsētas galvenā Ziemassvētku egle Vienības laukumā būs skatāma līdz pat 30. janvārim, bet citviet Daugavpils apkaimēs svētku rotājumi pakāpeniski tiek demontēti.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu