Video ⟩ Jāmeklē risinājumi, kā valsts pārvaldē iespējot ātru rīcību, norāda Kariņš

TVNET/LETA
Jāmeklē risinājumi, kā valsts pārvaldē iespējot ātru rīcību, norāda Kariņš
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 2
Premjers Krišjānis Kariņš
Premjers Krišjānis Kariņš Foto: Valsts kanceleja

Latvijā ir jāmeklē risinājumi, kā valsts un pašvaldību pārvaldē iespējot ātru rīcību, trešdien intervijā LTV "Rīta panorāmai" izteicās premjers Krišjānis Kariņš (JV).

Kā skaidroja politiķis, valstī arvien esot vērojams, ka ārkārtas un nestandarta situācijās būtu nepieciešama ātra rīcība, taču tādu apturot ar birokrātiskām prasībām.

Piemēram, šāda situācija esot bijusi vērojama Covid-19 pandēmijas sākumā, meklējot medicīnas masku piegādes, vai arī valsts austrumu robežas izbūvē, kas kavējas.

Līdzīgi arī Jēkabpilī šogad būs nepieciešama ātra rīcība Daugavas dambja stiprināšanai, un ir svarīgi, lai to nenobremzē ar birokrātiskām prasībām, klāstīja premjers, piebilstot, ka Jēkabpilij pēc plūdiem nepieciešamās palīdzības apjoms vēl nav aplēsts.

Mums jāpārvar tas, ka tiesībsargājošajās iestādēs ir tādi burta kalpi, kas, iespējams, pat kavē ātru rīcību, izteicās Kariņš.

Premjers atzina, ka viņam pašam "līdz galam nav skaidrs", kas valstī, tostarp likumos, būtu jāmaina, lai situāciju šajā ziņā uzlabotu.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu