Salaspilī aiztur vīrieti, kurš pret policiju vēlējies izmantot gāzes ieroci

TVNET/LETA
Salaspilī aiztur vīrieti, kurš pret policiju vēlējies izmantot gāzes ieroci
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 5
Foto: Shutterstock

Salaspilī ģimenes strīda laikā aizturēts vīrietis, kurš pret policistiem bija vēlējies izmantot gāzes ieroci.

19. janvāra pievakarē Salaspils novada pašvaldības policisti saņēma izsaukumu uz kādu mājokli Salaspils pievārtē, informēja Salaspils novada pašvaldības policija.

Tā iemītnieki lūdza kārtības sargu palīdzību, jo mājās bija atgriezies vīrs, kuram par dienu iepriekš pastrādātu pāridarījumu bija piemērots policijas aizliegums tuvoties ģimenei un tās mājvietai.

Šajā vakarā vīrietis, ne tikai atradies spēcīgā alkohola reibumā, bet arī bija pacēlis roku pret savu bijušo dzīvesbiedri, tādēļ mājiniekiem pastāvēja bažas, ka viņu dzīvības var būt briesmās.

Ierodoties notikuma vietā, izsaucēja neko daudz nepaspēja pastāstīt, jo vīrietis ieraudzījis inspektorus ienākam istabā, izvilka ieroci, pārlādēja to un notēmēja atnācēju virzienā.

Inspektori nekavējoties atbildēja, vēršot agresora virzienā savus ieročus, vienlaikus darot visu, lai pasargātu gan apkārtējos, gan sevi no iespējamas nelaimes.

Lai gan šādas situācijas nav policistu ikdiena un drīzāk ir vien mācībās izspēlēti scenāriji, inspektori esot spējuši agresīvo vīrieti atrunāt no pārsteidzīga soļa un viņš pēc pāris minūtēm veiksmīgi saslēgts roku dzelžos, norāda pašvaldības policija.

Pēc notikušā uz notikuma vietu izsaukti mediķi, kuri sniedza palīdzību no uzbrucēja rokas cietušajai sievietei, kā arī noskaidrojies, ka agresīvais vīrietis pret policistiem vērsis nereģistrētu gāzes ieroci, kuram veiksmīgas sakritības dēļ pārlādējot iestrēgusi patrona.

Turpmākais darbs notikuma vietā nodots Valsts policijai, kura pret vīrieti sākusi kriminālprocesu. Tāpat varmākam būs jāsaņem sods par policijas noteiktā aizlieguma pārkāpumu.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais