Pk, 24.03.2023.

VIDEO ⟩ Latvijā novērots neparasts fenomens - pasažieri gaida pieturā, bet autobuss pabrauc garām

TVNET Auto
Latvijā novērots neparasts fenomens - pasažieri gaida pieturā, bet autobuss pabrauc garām
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 3
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: lunopark/Shutterstock.com

Pēdējā laikā arvien vairāk dzirdēti gadījumi, kad pasažieri gaida pieturā, bet sabiedriskie autobusi tiem pabrauc garām, vēsta Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "4. studija".

Daudzviet Latvijā izplatījusies neparasta tendence - pasažieri gaida pieturā, bet autobuss nemaz neapstājas. Tas notiek dažādās vietās Latvijā. Šoreiz pie raidījuma vērsušies iedzīvotāji no Kurzemes un Vidzemes.

Vita dzīvo Talsu novada Spārē, viņa stāsta: "Pirmais gadījums bija jau 19. decembrī. Tas ir Ventspils reiss, vakarā 17.19, no Talsiem. Mēs trīs cilvēki palikām."

Mūsu skatītājas Vitas pieminētajā maršrutā patlaban notiek remontdarbi, tādēļ pietura pārcelta, bet nekāda precizējoša informācija nekur neesot manīta.

"Šajā ceļa posmā jau no decembra notiek tilta pārbūve. Būvnieki savas darbības ir saskaņojuši ar pasūtītāju starppilsētu maršrutos, tas ir, ar Autotransporta direkciju, un tika saskaņots, ka mēs braucam pa apvedceļu, kas ir Pastendes teritorijā, bet caur dzīvojamo rajonu. Un šajā gadījumā mēs varējām šo pieturu apkalpot, cilvēkiem nekādas neērtības nebija," skaidroja pašvaldības SIA "Ventspils reiss" pārstāve Agija Leimane.

Plašāk "4. studijas" sižetā!

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu