O, 26.09.2023.

VIDEO ⟩ "Toyota RAV4 GR Sport" - panākumi autosportā atspoguļojas ikdienas mašīnā

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums no video

"Toyota RAV4" ir viens no populārākajiem SUV savā klasē. Ražotājs regulāri uztur interesi par šo modeli ar arvien jaunām modifikācijām un speciālizlaidumiem. Jaunākais ir "Toyota RAV4 GR Sport", ko pirmoreiz raidījums "TV Autoziņas" sastapa Zviedrijas ziemeļos.

Jaunums tapis apakšzīmola "Gazoo Racing" spēkiem, kas izstrādā "GR Sport" modifikācijas lielam skaitam "Toyota" modeļu, sākot ar mazauto "Yaris" un beidzot ar pikapu "Hilux".

"RAV4 GR Sport" tehniskais pildījums nav mainīts, taču uzstādīta modificēta piekare ar stingrākām atsperēm un jauniem amortizatoriem. Vizuāli "GR Sport" izceļas ar melnām detaļām, kuru skaitā ir jumts, virsbūves statņi, jumta spoileris, sliekšņu un riteņu arku uzlikas, tāpat kā radiatora reste ar citādu dekoratīvo zīmējumu un īpaša dizaina 19 collu riteņu diski.

Tā kā "GR Sport" ir viena no vizuāli atraktīvākajām "RAV4" versijām, turklāt labi aprīkota un pieejama tikai ar hibrīddzinēju, automašīnas cena ir starp "Adventure" un "Premium" modeļiem, tātad sākot ar 48 000 eiro.

Sasaiste ar lielo autosportu nenāk par velti. Tomēr testa brauciena laikā aptaujātie eksperti, piemēram, pastāvīgais Dakaras rallijreida dalībnieks Benedikts Vanags un Igaunijas WRC rallija posma organizators Urmo Āva atzina ka ieguldījums ir tā vērts.

Plašāk "TV Autoziņas" sižetā!

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu