C, 28.09.2023.

VIDEO ⟩ Valmieras pusē aptur ar 169 km/h "lidojošu" "Audi". Šoferim piespriests bargs sods

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Šā gada 13. februārī Valsts policijas inspektori, pildot dienesta pienākumus, Valmieras novadā fiksēja automašīnu "Audi", kuras vadītājs pie atļautā braukšanas ātruma 90 kilometri stundā, brauca ar ātrumu 169 km/h, tādējādi pārkāpjot atļauto braukšanas ātrumu par vairāk nekā 70 km/h.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa Reaģēšanas nodaļas inspektori pirmdien, 12. februārī, pulksten 12.22, veicot satiksmes uzraudzību, Valmieras novadā, Dikļu pagastā, uz autoceļa Kocēni – Limbaži – Tūja 17. kilometrā virzienā uz Limbažiem fiksēja automašīnu "Audi", kas vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h, brauca ar ātrumu 169 km/h.

Veicot vadītāja pārbaudi, konstatēts, ka pie "Audi" stūres sēdies 1991. gadā dzimis vīrietis. Ņemot vērā mērierīces radara pieļaujamo kļūdu, minimāli iespējamais braukšanas ātrums bija 163 km/h.

Par atļautā maksimālā braukšanas ātruma pārsniegšanu policijā tika sākts administratīvā pārkāpuma process, un 1991. gadā dzimušajam autovadītājam par pārkāpumu piespriests naudas sods 400 eiro apmērā, kā arī transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums uz sešiem mēnešiem.

Valsts policija aicina transportlīdzekļu vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana apdraud ne tikai paša transportlīdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu