VIDEO ⟩ Vai skijorings ir latviešu vai čehu nacionālais sporta veids?

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ātruma cilts

Portāls TVNET kopā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma "Ātruma cilts" sēriju. Tā šoreiz veltīta Latvijas nacionālajam sporta veidam – skijoringam.

Raidījuma apraksts:

Pauls Timrots tiekas ar skijoringa braucējiem Edgaru Siliņu un Sandi Čalpu, kuri tikko atgriezušies no dullākajām sacensībām Čehijā. Kā izrādās, latviešu skijoringa tradīcijas iedvesmojušas čehus rīkot pašiem savas sacensības, bet braukšanas kultūra tajās krietni atšķiras no mūsējās.

Latviju šoreiz pārstāvēja 16 skijoringa ekipāžas, kas čehiem parādīja savu konkurētspēju. Edgars un Sandis atzīst, ka skijorings ir komandas sporta veids, jo slēpotājam un braucējam ir jāsaprotas, sevišķi slidenajās ledus trasēs. Cīņā ar čehiem tehnika gan esot pieklibojusi un lietā likti arī elkoņi. Latvieši kopvērtējumā ierindojušies ceturtajā vietā un iemantojuši prāvu fanu un sociālo tīklu sekotāju loku.

Kas vajadzīgs, lai varētu startēt skijoringā, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā.

Šajā "Ātruma cilts" sezonā Pauls Timrots un raidījuma komanda meklē piedzīvojumus, tehnoloģiju inovācijas, leģendāras personības un interesantus sarunu biedrus. "Ātruma cilts" katru ceturtdienu skatāma arī LMT Viedtelevīzijā un internetā.

Raksts tapis sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu