C, 21.09.2023.

Plešs ievēlēts par "Latvijas attīstībai" ģenerālsekretāru

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs.
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs. Foto: Edijs Pālens/LETA

Iepriekšējās valdības vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs, 13. Saeimas deputāts Artūrs Toms Plešs (LA) trešdien, 22. februārī, partijas "Latvijas attīstībai" (LA) valdes sēdē ievēlēts par politiskā spēka jauno ģenerālsekretāru, informēja LA komunikācijas speciālists Kristiāns Vasiļevskis.

Plešs uzskata, ka LA aizvien ir nozīmīga loma valsts un pašvaldību politikā. Kā savus galvenos uzdevumus viņš redzot partijas ievēlēto pašvaldības deputātu atbalstu, esošo un jauno reģionālo nodaļu lielāku iesaisti partijas lēmumu pieņemšanas procesos, partijas restarta stratēģijas ieviešanu un sagatavošanos startam un panākumiem Eiropas Parlamenta un pašvaldību vēlēšanās.

Plešs norāda, ka, būdams LA līdzdibinātājs, ar kolēģiem ir izgājis cauri dažādiem posmiem partijas attīstībā. Viņš ieguvis bakalaura grādu Rīgas Tehniskajā universitātē transportbūvē un maģistra grādu pilsētu un reģionu inženierekonomikā.

Pirms ievēlēšanas Saeimā Plešs bijis Bauskas novada domes deputāts.

LA līdzpriekšsēdētājs Juris Pūce uzskata, ka Pleša profesionālā pieredze partijai būs ļoti svarīga šajā posmā, kad tā īpašu uzmanību veltīs biedru iesaistei un piesaistei reģionālās nodaļās, daudz strādās pie pašvaldību deputātu kapacitāšu stiprināšanas, kā arī pieteiks jaunas idejas valsts attīstībai.

Plešs LA ģenerālsekretāra amatā nomaina Jeļenu Jesajanu, kura paliek LA komandā.

Kā ziņots, startējot vienā vēlēšanu sarakstā ar politisko kustību "Par!", LA neiekļuva 14. Saeimā, lai gan iepriekš kopīgais saraksts bija ievēlēts parlamentā un strādāja koalīcijā. Pēc neveiksmes Saeimas vēlēšanās partiju ceļi pašķīrās.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais