O, 28.03.2023.

VIDEO ⟩ "Toyota Corolla Cross" - vienkāršība un praktiskums pirmajā vietā

TVNET Auto
"Toyota Corolla Cross" - vienkāršība un praktiskums pirmajā vietā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Ekrānuzņēmums no video

"Toyota" nelielo krosoveru piedāvājumā jau ir "Yaris Cross" un "C-HR", bet tagad uz otrā bāzes radīts lielāks un praktiskāks modelis "Corolla Cross". Vizuāli saistības ar "Corolla" hečbeku gan ir maz, jo "Corolla Cross" ir tikpat liela kā divas paaudzes senāks RAV4. Aizmugurē vietas noteikti ir vairāk nekā "C-HR", un beidzot var paskatīties arī pa logu.

"Corolla Cross" sastopams tikai kā hibrīds, turklāt tikai jaudīgākajā formātā ar divu litru benzīna dzinēju. Summārā jauda ir 197 ZS. Krosovers bija pirmā "Toyota" ar jauno 5. paaudzes hibrīdiekārtu, kam ir vieglāka un ietilpīgāka baterija.

Astoņas sekundes līdz 100 km/h ir pieklājīgs rādītājs automašīnai, kas acīmredzami projektēta apkārt bērnu ratiņiem. Bagāžnieka forma nepārprotami pakārtota tieši tiem. Savukārt degvielas patēriņš pilsētas satiksmē krītas tieši acu priekšā - no sākotnējiem 7,7 l/100 km uz 6,6 l/100 km un pat mazāk.

Tik vienkāršotas koncepcijas krosoveram "Corolla Cross" ir diezgan izsmalcināta daudzsviru piekare un pieklājīgs pilsētas džipa klīrenss. Sekojoši tas arī brauc labāk nekā izskatās - maigi, nepiespiesti, bet pārliecinoši. Pateicoties netipiski lieliem spoguļiem, ar "Corolla Cross" nav grūti rīkoties pilsētas satiksmē. "Corolla Cross" ir četras dažādas komplektācijas, turklāt krosoveru var dabūt arī ar pilnpiedziņu, kas kombinācijā ar hibrīddzinēju šajā izmērā ir retums.

Dārgākajiem variantiem ir arī panorāmas jumts, papildu apgaismojums un citas ekstras izlepušajiem pilsētniekiem. Arī "Corolla Cross" cena joprojām uzskatāma par normālu - no 33 800 līdz 41 800 eiro, tātad arīdzan nosacīti pa vidu starp C-HR un RAV 4 hibrīdiem.

Plašāk "TV Autoziņas" sižetā!

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu