O, 28.03.2023.

Video ⟩ "Es nomiršu šīs mašīnas dēļ! Var jūs apskaut, lūdzu?" Bēgšana no policijas Rīgā beidzas ar avāriju un asarām

TVNET
"Es nomiršu šīs mašīnas dēļ! Var jūs apskaut, lūdzu?" Bēgšana no policijas Rīgā beidzas ar avāriju un asarām
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
"Es nomiršu šīs mašīnas dēļ! Var jūs apskaut, lūdzu?" Bēgšana no policijas Rīgā beidzas ar avāriju un asarām
"Es nomiršu šīs mašīnas dēļ! Var jūs apskaut, lūdzu?" Bēgšana no policijas Rīgā beidzas ar avāriju un asarām Foto: Ekrānšāviņš no "Facebook" video

Pagājušajā nedēļas nogalē, 5. martā, ap pulksten 4.00 naktī A. Saharova ielā patrulējošai Rīgas pašvaldības policijas ekipāžai pēkšņi priekšā izbrauca kāds BMW vadītājs, kurš savu spēkratu vadīja sānslīdē, informē Rīgas pašvaldības policija. 

Vēl pirms policija paspēja aicināt vadītāju apstāties, tas savu spēkratu nesavaldīja un ietriecās ceļa apmalē.

Uzsākot sarunu ar agresīvo braucēju, policisti pamanīja, ka no automašīnas motora telpas sāk parādīties dūmi, bet mirkli vēlāk to pārņēma liesmas. Tikmēr policisti no 20 gadus vecā autovadītāja noskaidroja, ka viņš pie stūres sēdies bez tiesībām, proti, tās jau bija atņemtas par agresīvu braukšanu. Tāpat sarunas laikā jaunais vīrietis ar savu uzvedību radīja aizdomas, ka viņš varētu būt reibumā, tomēr sakarīgu skaidrojumu policija no viņa iegūt nevarēja, jo vadītājs, redzot liesmu pārņemto auto, izplūda asarās.

"Mana mīļā mašīna! Viņa deg! Es nomiršu šīs mašīnas dēļ! Es mīlu viņu! Es gribu nomirt kopā ar viņu! Var jūs apskaut, lūdzu?" jaunietis teica policijas darbiniekiem.  

Vēlāk notikuma vietā ieradās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests darbinieki, kuri nodzēsa automašīnu, un Valsts policijas Ceļu policija, kuras darbiniekiem vadītājs atzina, ka esot dzēris, bet nespēja atcerēties, cik daudz. No alkohola pārbaudes jaunietis atteicās, tādēļ uzsākts kriminālprocess par atteikšanos no apreibinošo vielu pārbaudes.

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu