Par vīrieša slepkavību rosina apsūdzēt divus pusaudžus

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Valsts policija

Valsts policija rosinājusi apsūdzēt trīs personas, tostarp divus pusaudžus, par pieauguša vīrieša slepkavību Dobelē, informēja policija.

2022.gada 20.septembrī policijā saņemta informācija par to, ka Dobelē pamestā ēkā atrasts vīrieša līķis.

Ierodoties notikuma vietā, policisti konstatēja 1967.gadā dzimušu vīrieti ar vardarbīgas nāves pazīmēm.

Par notikušo ierosināts kriminālprocess, un jau divas dienas vēlāk aizdomās par noziedzīgo nodarījumu aizturētas četras personas - 1994.gadā dzimis vīrietis, 2007. un divi 2005.gadā dzimuši jaunieši.

Aizturētie jau iepriekš bija nonākuši policijas redzeslokā par dažādiem likumpārkāpumiem. 1994.gadā dzimušais vīrietis bija nonācis policijas redzeslokā arī saistībā ar smagu miesas bojājumu nodarīšanu, savukārt visi trīs apcietinātie jaunieši agrāk jau vairākas reizes bija nonākuši policijas redzeslokā par mantiskiem noziedzīgiem nodarījumiem, tai skaitā viens no jauniešiem - arī par miesas bojājumu nodarīšanu.

Turpmākās izmeklēšanas laikā, noskaidrojot notikušā apstākļus, kriminālprocesā noteikta vēl papildu kvalifikācija pēc Krimināllikuma panta par nepilngadīgo iesaistīšanu noziedzīgā nodarījumā, kā arī pret vienu no sākotnēji aizturētajiem 2005.gadā dzimušajiem jauniešiem kriminālprocess daļā par slepkavību tika izbeigts.

Pirmdien kriminālprocess nosūtīts Rietumzemgales prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai attiecībā pret trim aizdomās turētajiem.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais