O, 30.05.2023.

Dzērājšoferis teju divu promiļu reibumā pārkāpj CSN un mēģina policistiem dot kukuli

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Valsts policija

Otrdien, 21. martā, ap plkst. 00.03 Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirkņa Reaģēšanas nodaļas amatpersonas apturēja "Volkswagen" markas transportlīdzekli, kura vadītājs bija sēdies pie automašīnas stūres alkohola reibumā. Ar mērķi izvairīties no atbildības vīrietis policijas darbiniekiem piedāvāja kukuli.

Policijas darbinieki, veicot patrulēšanu Rēzeknē, konstatēja, ka kāds "Volkswagen" markas transportlīdzekļa vadītājs pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus, veicot pagriešanās manevru tam neparedzētā vietā. Transportlīdzeklis tika apturēts, un dokumentu pārbaudes brīdī policijas darbiniekiem radās aizdomas, ka vīrietis ir sēdies pie transportlīdzekļa stūres alkohola reibumā.

Tika veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpojamajā gaisā, kura apliecināja, ka persona ir vadījusi transportlīdzekli alkohola reibumā – 1,8 promiles. Lai izvairītos no paredzētās atbildības par likumpārkāpumu, transportlīdzekļa vadītājs, 1973. gadā dzimis vīrietis, mēģināja piekukuļot policijas darbiniekus, piedāvājot 200 eiro lielu kukuli.

Šobrīd vīrietim par šāda veida darbībām, kukuļa došanu policijas darbiniekiem, draud kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 323. panta pirmās daļas.

Atgādinām, ka kukuļu došana saskaņā ar Krimināllikumu ir sodāma pēc 323. panta un par šādu noziedzīgu nodarījumu paredzēts sods - brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbi, vai naudas sods.

Valsts policija aicina vadītājus nebūt pārgalvīgiem un ievērot ceļu satiksmes noteikumus!

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu