Stradiņa slimnīcas sestajā stāvā, aizdegoties pārsegumam, izveidojies sadūmojums

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas 15.korpuss, kur sestajā stāvā, aizdegoties pārsegumam, izveidojies sadūmojums.
Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas 15.korpuss, kur sestajā stāvā, aizdegoties pārsegumam, izveidojies sadūmojums. Foto: Lita Millere/LETA

Piektdien konstatētais piedūmojums Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā (PSKUS) izcēlies Dzemdību nodaļas darba kabinetā, kas atrodas 15.korpusa 6.stāvā, apstiprināja iestādes sabiedrisko attiecību speciāliste Evija Mileiko.

Par notikušo nekavējoties tika ziņots Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam (VUGD), sasaukta slimnīcas Operatīvās vadības grupa un sāktas nepieciešamās darbības pacientu un darbinieku evakuācijai.

Šobrīd situācija ir atrisināta - evakuācija pārtraukta, VUGD brigādes beigušas savu darbu un slimnīca atsākusi strādāt ierastā ritmā.

Plkst.10.08 ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās ierobežot liesmu izplatīšanos - starpstāvu pārsegums dega trīs kvadrātmetru platībā.

Mileiko sacīja, ka pabaidām neesot skaidrs, kāpēc izcēlies piedūmojums, tomēr ēkā notiek remontdarbi, un "kaut kur kaut kas varēja notikt".

Kopumā no sadūmotām telpām evakuēti 14 cilvēki. Pēc VUGD informācijas, sadūmojumā bija cietis arī viens cilvēks. Mileiko apstiprināja, ka tas ir darbinieks, taču situācija neesot tiešā veidā saistīta ar piedūmojumu, bet gan ar paša cilvēka reakciju uz to.

Ārkārtējās situācijas apstākļos darbs notikuma vietā noritēja sekmīgi, sadarbojoties slimnīcas administrācijai, personālam, VUGD brigādēm un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Plkst.10.46 ugunsdzēsēji glābēji darbu notikuma vietā pabeidza.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu