O, 30.05.2023.

Foto ⟩ Iepretim Krievijas vēstniecībai piketē pret Krievijas nodomu izvietot Baltkrievijā kodolieročus

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Rīgā, pretī Krievijas vēstniecībai, notiek pikets pret Krievijas nodomu izvietot Baltkrievijā taktiskos kodolieročus
Rīgā, pretī Krievijas vēstniecībai, notiek pikets pret Krievijas nodomu izvietot Baltkrievijā taktiskos kodolieročus Foto: Jānis Škapars/TVNET

Iepretim Krievijas vēstniecībai vairāk nekā desmit cilvēki piketē pret Krievijas nodomu izvietot Baltkrievijā taktiskos kodolieročus.

Piketa dalībnieki izveidojuši "cilvēku ķēdi", viņiem rokās ir Latvijas un Baltkrievijas karogi. Pikets notiek samērā klusi, atsevišķi gājēji pauž atbalstu, piemēram, parādot īkšķi, kas vērsts uz augšu.

Tāpat piketa dalībniekiem ir plakāti, kuros pausts aicinājums Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam neizvietot kodolieročus.

Vairāki piketa dalībnieki sarunā norādīja, ka ieradušies, lai paustu savu nosodījumu šādam Putina paziņojumam. Tāpat daži no atnākušajiem atzina, ka paziņojums ir visai negaidīts.

Piketa dalībnieki norādīja, ka Putina paziņojums liecina par to, ka Krievija ir pilnībā pārņēmusi Baltkrieviju.

Notiekošo uzrauga likumsargi.

Jau vēstīts, ka pirmdien plkst. 16.30 paredzēts pikets, lai protestētu pret Krievijas nodomu izvietot Baltkrievijā taktiskos kodolieročus.

Tāpat vēstīts, ka Putins sestdien pārraidītā televīzijas intervijā paziņoja, ka Krievija izvietos Baltkrievijā taktiskos kodolieročus.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais