Uz būvdarbu laiku Rīgā saīsinās 5. tramvaja maršrutu

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Evija Trifanova/LETA

No 14.aprīļa uz būvdarbu laiku tiks saīsināts 5.tramvaja maršruts, informē uzņēmums "Rīgas satiksme".

Tramvaji kursēs maršrutā "Mīlgrāvis-Imanta", bet no galapunkta "Iļģuciems" līdz Jūrmalas gatvei tiks organizēts 5T autobusa maršruts.

Tas saistīts ar "Rīgas satiksmes" īstenoto Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansēto projektu par Rīgas tramvaja infrastruktūras pielāgošanu zemās grīdas tramvaja parametriem.

Projekta laikā tiks veikta infrastruktūras pārbūve divu kilometru garā posmā 5. tramvaja maršrutā no Slokas ielas un Jūrmalas gatves krustojuma līdz galapunktam "Iļģuciems".

Darbu laikā notiks kontakttīkla konstrukciju pārbūve, kontakttīklu barojošo zemsprieguma kabeļu pārbūve un jaunu kabeļu izbūve, tramvaja sliežu ceļu pārbūve Slokas ielas posmā no Jūrmalas gatves līdz Pulka ielai, iekāpšanas - izkāpšanas un pieturvietu platformu izbūve.

Projektā plānota arī zemās grīdas tramvaja parametriem pielāgot 7. tramvaja līnijas infrastruktūru posmā no Centrāltirgus ielas līdz galapunktam "Ķengarags", kā arī pārbūvēt 11.novembra krastmalas un 13.janvāra ielas krustojumu.

Kopējās projekta izmaksas plānotas 55,2 miljoni eiro, savukārt Kohēzijas fonda līdzfinansējums ir 85% apmērā no projekta attiecināmajām izmaksām jeb 38,78 miljoni eiro.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu