C, 28.09.2023.

Plašā LIZDA protesta gājiena laikā ierobežos satiksmi Rīgas centrā

LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) organizētā gājiena laikā 24. aprīlī tiks ierobežota satiksme Rīgas centrā, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

Pasākuma laikā no plkst.11 līdz 12.30 pēc nepieciešamības tiks slēgta gājēju un transportlīdzekļu satiksme maršrutā Tērbatas iela - Elizabetes iela - Brīvības bulvāris - Kaļķu iela - Vaļņu iela - Torņa iela - Jēkaba iela- Doma laukums.

Laika posmā no plkst.8 līdz 11 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Tērbatas ielā, posmā no Matīsa ielas līdz Stabu ielai.

No plkst.12.30 līdz 14.30 notiks sapulce Doma laukumā, tāpēc no plkst.8 līdz 17 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Doma laukumā.

Laika posmā no plkst.10 līdz plkst.11.30 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Bruņinieku ielā, posmā no Krišjāņa Barona iela līdz Tērbatas ielai, izņemot operatīvo transportu, sabiedrisko transportu un gājiena dalībnieku transportlīdzekļus.

Satiksme tiks slēgta arī Tērbatas ielā, posmā no Matīsa ielas līdz Stabu ielai.

Gājiena un sapulces organizatoram uzdots nodrošināt sabiedriskās kārtības noteikumu ievērošanu gājiena un sapulces norises vietās un laikos, kā arī teritorijas sakopšanu pēc gājiena un sapulces beigām.

Nepieciešamības gadījumā nevietā atstātie transportlīdzekļi tiks pārvietoti uz tuvāko stāvēšanai atļauto vietu piespiedu kārtā.

Kā ziņots, nākamās nedēļas sākumā plānots trīs dienu pedagogu streiks, kas iesāksies ar protesta gājienu.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu