4. maijā goda ģimenes vilcienos varēs braukt bez maksas

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 3
Foto: LETA

Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienā, 4.maijā, goda ģimenēm visos vilcienu maršrutos būs iespēja braukt bez maksas, informē AS "Pasažieru vilciens" pārstāvji.

Bezmaksas braukšanas biļeti daudzbērnu ģimeņu locekļi un ģimenes, kuru aprūpē ir bērni vai pilngadīgas personas, kas nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ar invaliditāti, varēs saņemt visās "Pasažieru vilciens" biļešu tirdzniecības kasēs vai vilcienā pie konduktora kontroliera, uzrādot Latvijas Goda ģimenes apliecības "3+ Ģimenes karte" vai "Goda ģimene", personu apliecinošu dokumentu (ID karti vai pasi) vai skolēna vai studenta apliecību.

Savukārt, iegādājoties biļeti vienam braucienam elektroniski "Pasažieru vilciena" tīmekļa vietnē vai mobilajā lietotnē, šīm ģimenēm tiks piemērotas jau ierastās un ik dienu goda ģimenēm piemērojamās atlaides - 50% apmērā pieaugušajiem vai 90% apmērā skolēniem un studentiem, kuri nav vecāki par 24 gadiem.

Derīga "3+ Ģimenes karte" vai apliecība "Goda ģimene" un personu apliecinošs dokuments (ID karte vai pase) vai skolēna vai studenta apliecība jāuzrāda, gan iegādājoties vilciena biļeti, gan konduktoram kontrolierim brauciena laikā.

Braukšanas maksas atvieglojumu 100% apmērā konkrētajos datumos vienreizēja brauciena biļetes pilnajai cenai nosaka Ministru kabineta Braukšanas maksas atvieglojumu noteikumi.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 3

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu