Sv, 28.05.2023.

Video ⟩ Avārijas dēļ pie Ādažiem uz visu dienu var būt bloķēta Tallinas šoseja, brīdina policija

Papildināts
TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 2
Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls Foto: Schutterstock.com

Sestdien agri no rīta uz Gaujas tilta aiz Ādažiem notikusi divu kravas automašīnu un traktora sadursme, pilnībā bloķējot Tallinas šoseju, informēja Valsts policija.

Negadījumā frontāli sadūrušās divas kravas automašīnas un traktors. Sākotnējā informācija liecina, ka avārijā cietuši trīs cilvēki, divi no kuriem nogādāti slimnīcās. Operatīvie dienesti turpina darbu notikuma vietā.

Avārijas dēļ ir pilnībā bloķēta satiksme pa Tallinas šoseju, turklāt tā varot būt slēgta visu dienu, tāpēc autovadītāji aicināti izvēlēties citus braukšanas maršrutus vai meklēt apbraukšanas ceļus.

Maršrutā Rīga- Saulkrasti negadījuma vietu iespējams apbraukt pa Vidzemes šoseju, tālāk pa Valmieras šoseju un reģionālo autoceļu Saulkrasti- Sēja- Ragana.

Iespējams arī īsāks apbraukšanas ceļš, taču tas ved cauri blīvi apdzīvotajiem Ādažiem.

Brīvdienās, īpaši labos laika apstākļos, Tallinas šoseja ir ļoti noslogota, rīdziniekiem dodoties atpūsties pie jūras un uz laukiem, līdz ar to palēnināta satiksme un sastrēgumi uz Tallinas šosejas Ādažu novadā mēdz būt arī tad, ja nekādi ceļu satiksmes negadījumi nav notikuši. Ceļu satiksmes kartes rāda, ka sestdienas rītā negadījuma apkārtnē uz šosejas, kā arī uz mazākiem ceļiem un ielām Ādažu novadā jau ir vērojami būtiski sastrēgumi.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 2

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu