Sv, 11.06.2023.

VIDEO ⟩ Četras dienas uz korķa! Sirmgalvis pie stūres sēžas 4,5 promiļu reibumā

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 2
Foto: Ekrānuzņēmums no "Degpunktā" sižeta

Rekordu par braukšanu pie stūres dzērumā izpelnījās kāds 60 gadus vecs vīrietis. Pēc četru dienu pārmērīgas alkohola lietošanas ar saviem draugiem, šoferis iedarbināja motoru un devās ceļā. Vīrietis nenojauta, ka viņu jau vairākas dienas novēro policija, vēsta raidījums "Degpunktā".

Rīgas ielā, Ķekavā, nakts vidū saskrējās divas automašīnas. Avārija nebija smaga - spēkratiem tika noskrāpēti un iebuktēti sāni, bet vadītājs, kurš izraisīja negadījumu, aizbēga. Policisti viņu atrada vēlāk Skolas ielā sēžam savā automašīnā.

Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks Māris Bomiņš stāsta, ka alkohola lietošana vīrietim izvērtusies par vairāku dienu dzerstiņu automašīnā.

Cenšoties aizbēgt pēc avārijas, viņš bija izvēlējies apstāties trīs policijas videonovērošanas kameru redzeslokā. Vīrietis automašīnā faktiski dzīvoja. Likumsargi viņu pieskatīja.

Pēc vairākiem mērījumiem alkometrs uzrādīja 4,5 promiles. Vīrieti aizveda uz Rīgu, Čiekurkalnu, kur tā sauktajās "septītajās debesīs" vadītājs atskurba. Viņa pārkāpumu saraksts būs visai iespaidīgs, ņemot vērā, ka šoferis gan izraisīja avāriju, gan aizbēga no notikuma vietas, nemaz nerunājot par pārmērīgo promiļu daudzumu izelpā, sēžoties pie stūres.

Plašāk "Degpunktā" sižetā!

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 2

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu