VIDEO ⟩ Kas motivē sievietes mesties autosportā?

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: "Ātruma cilts"

Portāls TVNET kopā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma "Ātruma cilts" sēriju. Tā šoreiz veltīta projektam "Sievišķīga un stipra", kurā 14 sievietēm konkursa kārtībā ir iespēja nodarboties ar profesionālo kartingu sportu un tikt līdz pasaules līmenim.

Pauls Timrots šoreiz uz sarunu aicinājis "Ātruma cilts" viesvadītāju, autosportistu un "Tillotson Racing Latvija" pārstāvi Krišjāni Cauni. Viņš kopā ar domubiedriem īsteno projektu "Sievišķīga un stipra", aicinot sievietes pievērsties kartingiem.

Lai startētu projektā, dāmām bez pieredzes un profesionālas sportistes licences bija jāiztur konkurss, un 100 dalībnieču konkurencē uzvarēja 14 stiprākās un motivētākās braucējas. Dāmām nedēļas laikā bija jāsagatavojas pirmajām sacensībām trasē, ko braucējas arī godam paveikušas. Kopumā projekta dalībniecēm šosezon būs jābrauc piecās sacensībās, ātrākā no viņām kvalificēsies Pasaules kausa posmam Spānijā.

Kas motivē sievietes pievērsties autosportam un veltīt spēkus ātruma hobijam, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā.

Šajā "Ātruma cilts" sezonā Pauls Timrots un raidījuma komanda meklē piedzīvojumus, tehnoloģiju inovācijas, leģendāras personības un interesantus sarunu biedrus. "Ātruma cilts" katru ceturtdienu skatāma arī LMT Viedtelevīzijā un internetā.

Raksts tapis sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu