Avārijās Latgalē miruši divi cilvēki

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Shutterstock

Trešdien Latvijā reģistrēti 133 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 15 cilvēki, bet avārijās Latgalē divi cilvēki gāja bojā, informēja Valsts policija.

Vakar ap plkst.14 Augšdaugavas novada Demenes pagastā traktora vadītājs, veicot zemes apstrādes darbus, iebrauca grāvī, kā rezultātā traktors uzkrita virsū tā vadītājam. Negadījumā traktora vadītājs gāja bojā.

Savukārt ap plkst.7 Krāslavas novadā uz ceļa tika atrasts bojā gājis velosipēdists. Policija sāka izmeklēšanu, ap pusdienlaiku mežā atrada pamestu automašīnu "Mazda" un aizdomās par iespējamu nozieguma izdarīšanu aizturēja kādu vīrieti. Policijā sākts kriminālprocess.

Trešdien desmit cietušie reģistrēti avārijās Rīgas reģionā, trīs - Latgalē, bet pa vienam - Zemgalē un Kurzemē. Trīs no cietušajiem bija velosipēdisti, bet vēl trīs - elektroskrejriteņu vadītāji. Vairums mazāk aizsargāto ceļu satiksmes dalībnieku cieta negadījumos galvaspilsētā.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi septiņus vadītājus: piecus - Rīgas reģionā, bet divus - Zemgalē. Seši aizturētie vadītāji pie transportlīdzekļu stūres bija sēdušies tik nopietnā reibumā, ka viņiem piemērots kriminālsods, līdz ar to konfiscēs transportlīdzekli vai piedzīs transportlīdzekļa vērtību.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 171 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 26 autovadītāji, Vidzemē - 61, Latgalē - 52, Zemgalē - 21, bet Kurzemē - 12 autovadītāji. Trīs vadītāji sodīti par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 383 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu