O, 26.09.2023.

Rīga notiek Tēva dienas gājiens un festivāls

Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1
Foto: Publicitātes foto

Rīgā šodien desmito reizi norisināsies Tēva dienas gājiens un festivāls.

Desmitā Tēva dienas festivāla svinēšana notiks Vērmanes dārzā no plkst.12 līdz 16. Pasākumā uzstāsies Zemessardzes orķestris, brazīliešu nacionālās cīņas mākslas kapueiras klubs "Capoeira Latvia", perkusionista Nila Īles grupa "ZemeDunn", rokgrupa "Dzelzs vilks" un būs citi mākslinieku priekšnesumi. Koncertprogrammu vadīs Ansis Klintsons un vecāku organizācijas "Mammamuntetiem.lv" vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa.

Savukārt Tēva dienas tradicionālais gājiens ar saukli "Lepns, ka esmu tētis!" sāksies plkst.12 no Brīvības pieminekļa, pulcēšanās tam sākas no plkst.11. Gājienu pavadīs Rīgas Pašvaldības policija, par tā muzikālo noformējumu rūpēsies grupa "ZemeDunn", kā arī Zemessardzes orķestris majora Anda Kareļa vadībā.

Izklaides un aktivitātes par godu tētiem Vērmanes dārza teritorijā veidotas tā, lai dienas garumā būtu aizraujoši ģimenēm gan ar pavisam maziem, gan lieliem bērniem, gan arī - vecvecākiem. Tētim varēs uztaisīt dāvanu vai kroni - lai godinātu viņu, kā arī pie fotosienas varēs uzņemt kopīgu ģimenes bildi, klāstīja biedrībā.

Katru gadu tēti Tēva dienā no "Mammamuntetiem.lv" un "Latvijas valsts mežiem" var saņemt dāvanu - ozola stādu, ko iestādīt savos laukos. Šogad dāvanā būs sarkanā ozola "Quercus rubra" stādi no Jelgavas kokaudzētavas. Tos varēs saņemt pirmie 100 tēti.

Ģimenēm ar mazuļiem būs nodrošināta īpaša atpūtas vieta, kur bērniņu pabarot un pārģērbt, savukārt ģimenes lielākie bērni varēs izmēģināt ekstrēmas aktivitātes, piemēram, nolēkt no četru metru augstuma. Tāpat Vērmanes dārzā darbosies tirdziņš un kopīgu maltīti varēs ieturēt brīvdabas kafejnīcās.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu