O, 26.09.2023.

Piektdienas horoskops: 15. septembris

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: unsplash.com

Horoskops piektdienai, 15. septembrim.

AUNS

Var pārņemt sajūta, ka par visu esi atbildīgs un ka viss jāizdara vienam pašam. Apstājies un padomā: varbūt esi uzņēmies pārāk daudz vai arī pārlieku centies visu kontrolēt.

VĒRSIS

Nemierīga diena, jo vienlīdzīgi jāsadala uzmanība starp profesionālo un privāto dzīvi. Jāsaglabā arī līdzsvars starp prātu un emocijām. Vakarā atpūties, darot to, ko kāro sirds.

DVĪŅI

Pēc spraigās darba dienas vakarā izej sabiedrībā, pavadi laiku ar draugiem un gūsti no tā baudījumu un enerģiju. Saviesīgā dzīve iedvesmos un vairos optimismu.

VĒZIS

Profesionālajā jomā var rasties pēkšņas situācijas, kas paver pavisam jaunus ceļus. Galvenais – nenobīties un neapstāties. Protams, izvērtē visus par un pret, bet pārāk ilgi neminstinies.

LAUVA

Šodien svarīgs būs ne tikai darbs. Jaukas, iedvesmojošas emocijas gaidāmas privātajā dzīvē. Mīļums un sapratne, bet brīvajiem ļaudīm iepazīšanās.

JAUNAVA

Oriģinālas domas attiecībā uz darbu vai biznesu. Neļauj daudz runāt savam pragmatismam un iekšējam kritiķim. Gūsi panākumus, lai arī ko citi par tavām iecerēm sacītu.

SVARI

Atklātībā var parādīties kāda informācija par pārmaiņām darbā. Ja dzirdētais tev nav pa prātam, necenties par varītēm ietekmēt situāciju. Gan ar laiku viss nostāsies savās vietās.

SKORPIONS

Nospraud ilgtermiņa stratēģiju un orientējies uz nākotni, nevis ātru, vienas dienas peļņu. Turklāt partnerus izvēlies rūpīgi. Var nākties sastapties ar "saldām mēlēm", kas daudz runā, bet maz dara.

STRĒLNIEKS

Darba nedēļa beidzas, tāpēc neko jaunu šodien neuzsāc, bet pabeidz to, ko esi iesācis. Arī finanšu sarunām nav tas labākais laiks. Esi uzmanīgs ar līgumiem un turi kārtībā dokumentus.

MEŽĀZIS

Šodien būs ļoti atbildīgi pienākumi, ar kuriem sekmīgi tiksi galā. Tomēr neuzņemies pārāk daudz, jo tā jau ir vecum vecā patiesība: kurš velk, tam krauj. Pārāk liela slodze var ietekmēt pašsajūtu.

ŪDENSVĪRS

Prāts nemierīgs, neliels stress, un, iespējams, ka vēlmes nesakritīs ar iespējām. Raugies uz situācijām ar vēsu prātu, jo visas problēmas atrisinās un ikviena vētra reiz norimst.

ZIVIS

Būsi noguris no rosības, un gribēsies, lai visi liek mieru. Mēģini šodien pabeigt darbus ātrāk. Pēc aktīvās nedēļas vēlama garāka pastaiga vai rāma pasēdēšana kādā kafejnīcā.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu