Sv, 10.12.2023.

Pa Tallinu turpina braukāt ar "Nacisma apkarošanas vienības" uzlīmi aplīmētais auto (19)

TVNET Auto
CopyLinkedIn Draugiem X
BMW ar provokatīvajām uzlīmēm.
BMW ar provokatīvajām uzlīmēm. Foto: screanshot TikTok

Pa Igaunijas galvaspilsētas Tallinas ielām turpina pārvietoties BMW spēkrats, kas aplīmēts ar provokatīvām uzlīmēm krievu valodā. Par spīti policijas iesaistei, autovadītājs nesaredzot likuma pārkāpumu, vēsta laikraksts "Postimees".

@777spd #tallinn #jarusskij #bmw #estonia ♬ Da Da Da - Tanir & Tyomcha

"Es neredzu pārkāpumu, tāpēc turpināšu braukt. Neredzu, ka šādi paustu atbalstu agresorvalstij, tikai norādu, no kurienes esmu. Nevēlos, lai tautības dēļ mani Igaunijā diskriminētu," norādīja BMW īpašnieks Pāvels.

Tāpat Pāvels noliedza iepriekš izskanējušo informāciju, ka viņš būtu piekritis noņemt uzlīmes. "Neesmu nevienam neko solījis. Ja uzlīmes joprojām ir uz mašīnas - tad policija tikai pārbaudīja un aizbrauca projām."

Vīrietis norādīja, ka uzlīme "Nacisma apkarošanas vienība" neko nenozīmējot un tā nav viedokļa paušana.

Jau ziņots, ka plašu ažiotāžu soctīklos izpelnījās vīrietis, kurš uz automašīnas aizmugurējā stikla uzlīmēja tekstu "Es esmu krievs", bet uz autovadītāja durvīm - "Nacisma apkarošanas vienība".

"Kas par h***u?" sociālajos tīklos sašutumu pauda daudzi iedzīvotāji. Zem ieraksta daudzi ļaudis atzīmēja policiju, lai tā šo ierakstu pamanītu.

Policijas un robežsardzes departamenta preses sekretāre Annika Maksimova informēja, ka informācija par šo automašīnu nodota likumsargiem. "Ja pilsētā konstatēsim šādu automašīnu, noteikti pajautāsim autovadītājam, kam nepieciešamas uzlīmes, un lūgsim, lai viņš tās noņem," viņa piebilda.

Pērn martā Tallinā novērots līdzīgs incidents, kad tika pamanīta automašīna ar uzlīmētu "Z" burtu uz aizmugurējā stikla. Tāds pats marķējums ir arī Krievijas militārajai tehnikai Ukrainā.

Policijas Ida-Harju izmeklēšanas nodaļas vadītāja Inna Toatere informēja "Elu24", ka policisti runājuši ar automašīnas īpašnieku un viņš piekritis uzlīmes noņemt.

Komentāri (19)CopyLinkedIn Draugiem X

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu