Sv, 10.12.2023.

Noskaties ⟩ Šoferi Ulbrokā nekautrējas pārkāpt CSN pat policijas acu priekšā (3)

TVNET Auto
CopyLinkedIn Draugiem X
Foto: Ekrānuzņēmums no "Bez Tabu" sižeta

Tuvojoties Ulbrokas vidusskolai ap plkst. 8.00, arī raidījums "Bez tabu" novēroja neapskaužamu situāciju - vairāku desmitu metru garā posmā sastopams visu iespējamo satiksmes dalībnieku klāsts, turklāt vairāki motorizēto transportlīdzekļu vadītāji klaji pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus.

"Līdz ar mācību atsākšanos pie Ulbrokas vidusskolas vecāki atkal ignorē ceļazīmes un satiksmes noteikumus un taisa “bardaku”. Kur cilvēkiem prāts riskēt ar savu, bērnu un citu satiksmes dalībnieku drošību, novietojot transportlīdzekļus ceļa malā, kur tas nav atļauts, ir pat bīstami. Ziemā te vispār cirks, ir pat vēl trakāk. Lūdzu, palīdziet iedvest šoferīšu prātos, ka te tā darīt nedrīkst," norādīja Aivars.

Ceļu satiksmes noteikumos skaidri un gaiši norādīts, ka nepārtrauktā līnija apzīmē arī brauktuves malu ceļu posmos, kuros aizliegts apstāties un stāvēt. Tas ir viens no punktiem, ko stāsta un māca jau autoskolās, taču Ulbrokā ir savi likumi. Turklāt tas viss notiek pašvaldības policijas ekipāžas klātbūtnē, kas ar mierīgu sirdi aizripo garām pārkāpēju jūrai.

Plašāk "Bez tabu" sižetā!

Komentāri (3)CopyLinkedIn Draugiem X

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu