Ukrainas bruņutransportieris "KrAZ Cobra" manīts militārajās mācībās Baltkrievijā

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Ukrainā radītais bruņutransportieris "KrAZ Cobra" pamanīts militārajās mācībās Baltkrievijā, vēsta ārvalstu mediji.

Atklāti pieejamo informācijas avotu izlūki norāda, ka bruņutransportieri savā rīcībā sagrābuši krievu karavīri pagājušajā gadā. Transportieris manīts militārajās mācībās Osipoviču mācību bāzē Mogiļevas reģionā.

"Izvietojot 51. artilērijas brigādes, teritoriālās aizsardzības karaspēks veica vingrinājumus, lai bloķētu un iznīcinātu nosacītā ienaidnieka sabotāžas un izlūkošanas grupu sarežģītos apgabalos," norādīja ziņu aģentūras.

Baltkrievijas mediji publiskoja arī kadrus, kas apliecināja, ka valsts bruņotie spēki izmantojuši sagrābto Ukrainas bruņoto spēkratu, lai apmācītu savu karaspēku.

"Cobra" ir bruņots transportlīdzeklis, kas ražots Ukrainā ar "Streit Group" licenci. Pirmie spēkrati Ukrainas bruņotajos spēkos nogādāti 2014. gadā.

Standarta "Cobra" komplektācijā ietilpst trīs durvju konfigurācija, kurā ir sēdvietas šoferim, komandierim un sešu cilvēku apkalpei. Kā vēsta atklātā pirmkoda izlūkošanas vietne "Oryx" - kopš atkārtotā Krievijas iebrukuma Ukrainā ienaidnieka rokās nonākuši vismaz seši "Cobra" bruņutransportieri.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu